1  / 11
Оренда 3-х к. квартири вулиця Ревуцького, 34 (Харьківський масив) - фото 1
Оренда 3-х к. квартири вулиця Ревуцького, 34 (Харьківський масив) - фото 2
Оренда 3-х к. квартири вулиця Ревуцького, 34 (Харьківський масив) - фото 3
Оренда 3-х к. квартири вулиця Ревуцького, 34 (Харьківський масив) - фото 4
Оренда 3-х к. квартири вулиця Ревуцького, 34 (Харьківський масив) - фото 5
Оренда 3-х к. квартири вулиця Ревуцького, 34 (Харьківський масив) - фото 6
Оренда 3-х к. квартири вулиця Ревуцького, 34 (Харьківський масив) - фото 7
Оренда 3-х к. квартири вулиця Ревуцького, 34 (Харьківський масив) - фото 8
Оренда 3-х к. квартири вулиця Ревуцького, 34 (Харьківський масив) - фото 9
Оренда 3-х к. квартири вулиця Ревуцького, 34 (Харьківський масив) - фото 10
Оренда 3-х к. квартири вулиця Ревуцького, 34 (Харьківський масив) - фото 11

Оренда 3-х к. квартири вулиця Ревуцького, 34 (Харьківський масив)

Київ, Дарницький

Поскаржитись
16 000 грн.
230 грн. за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 6 квітня 2026, ID: 4914963
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 69.7 м2
  • Площадь кухни 7.5 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • С мебелью Так 
  • Тип дома Жилой фонд 91-2000-е 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Комфорт Сигнализация 
  • Коммуникации Газ 
  • Инфраструктура Детский сад, Остановка транспорта, Аптека 
Опис
Пропонується для оренди 3-х кімнатна квартира.
Розташована за адресою: вулиця Ревуцького, 34, Дарницький район міста Києва, Харківський масив, Позняки.
Квартира світла та простора з приємною атмосферою затишку. Зручне планування: окремі кімнати, велика вітальня для сімейного відпочинку та дві комфортні спальні.
Квартира доглянута, чиста, з хорошим природним освітленням. Вікна виходять на тиху сторону, що дарує спокій і відчуття дому. Кухня , з усім необхідним для щоденного життя з газовою плитою та духовою шафою.

Будинок - типовий, 10-поверховий панельний, збудований з керамзитобетону. Будівля перебуває у задовільному стані: парадні відремонтовані, встановлені домофони, в квартирі є сигналізація, якщо є бажання можна її під'єднати

Доглянута прибудинкова територія: у дворі є клумби, дитячий майданчик та місця для паркування автомобілів.

Квартира розташована на 4-му поверсі. Будинок газифікований, опалення - централізоване (загальне).

Квартира трикімнатна, охайна та функціональна. У вітальні встановлено кондиціонер, є вся необхідна побутова техніка: холодильник, пральна машина, газова плита, мікрохвильова піч, телевізор.

Оселя тепла, доглянута та готова до проживання з 25-го лютого.
Підійде для родини або людей, які цінують комфорт і простір

Зупинка: «Вулиця Ревуцького» (розташована за 2-3 хвилини ходьби від будинку).
До станції метро Позняки 10-15 хвилин на транспорті (Маршрутка №511, №526 или автобус №91.)
До метро «Харківська» їхати 5–8 хвилин (№407, №545)

Звертайтесь для переглядів (наголошую : квартира вільна з 25 лютого)

Комісія 50 %
Зворотній зв’язок
Анастасія
офлайн
Схожі оголошення
БЕЗ%, Здам 2 рівневу квартиру 258 м2, ремонт, Освіти 14а, Севастопольська пл. Київ Солом'янський ра Київ 16
    50 000 грн.
    БЕЗ%, Здам 2 рівневу квартиру 258 м2, ремонт, Освіти 14а, Севастопольська пл. Київ Солом'янський район Освіти 14а 2 рівнева 5 кімнатна квартира, на 15-16/16 поверхового цегляного будинку, новобуд 258/162/18 1-ий рівень: вітальня; спальня з власним санвузлом, сауною та гардеробною; кухня; санвузол. 2-ий рівень: 2 кімнати; спальня з гардеробною; ігровий простір; санвузол. Ремонт, меблі, вбудована кухня, побутова техніка, сауна, вбиральня, лічильник опалення на квартиру, двотарифний лічильник на електрику 6 лоджій 4 санвузли хол 24 м2 квартира двостороння, відкривається чудовий краєвид на Київ. У опалювальний період можлива знижка!
    Київ, Солом'янський, Соломянка
    БЕЗ% 5к 2рівнева на Лейпцизькій 13, тераса 62м2, Печерськ, вид Дніпро та Лавра, Печерськ, Київ Київ 16
      5 000 $
      БЕЗ% Здам 5 кімнатну дворівневу квартиру на Лейпцизькій 13, тераса 62м2, Печерськ, біля Києво-Печерської Лаври Київ Печерський район Лейпцизька вулиця 13 5 кімнатна дворівнева квартира в новому будинку з підземним паркінгом. Розташована на 16-17/17 поверхового цегляного будинку по вулиці Лейпцизька 13, площа 193/106/14.37м2 хол 23 м2, 3 санвузли (2.94м, 4.41м та 7.64м) висота Н-3м. Квартира обладнана лоджією 8.68м2 та двома терасами 8.44м2 та 61.60м2. Три спальні кімнати. Велика вітальня. Повністю обладнана кухня. Ремонт, побутова техніка, квартира повністю мебльована, підігрів підлоги, автономне опалення (електрокотел Bosch) Ніхто не проживав!!! Ремонт з використанням високоякісних матеріалів!!! Відкривається чудовий краєвид на схили Києва, Дніпро, Києво-Печерську Лавру Можливий продаж.
      Київ, Печерський, Печерськ
      Просторная квартира с двумя спальнями в Аркадии Одеса 10
        450 $
        Код: 1723. ДОЛГОСРОЧНАЯ АРЕНДА (без выселения на летний период, цена в летние месяцы 650$). Просторная квартира с двумя спальнями в Ж/К «Новая Аркадия», ул. Тенистая 9/12, 14/18 эт. дома, общая площадь 110 кв. м. Евроремонт, кухня-студия, две отдельные комната (одна комната в виде гостиной, вторая спальня), в санузле джакузи. В квартире есть всё необходимое для проживания. Дом находится под круглосуточной охраной, консьерж, бесплатный паркинг (при наличии мест). Аренда возможна от 3-х месяцев и более. Стоимость может варьироваться в зависимости от срока аренды и количества постояльцев. Перед просмотром уточните наличие объекта и важные для вас детали по VIBER/WHATSAPP/TELEGRAM (обязательно указав «КОД» рекламируемого объекта в сообщении). КОМИССИЯ ЗА УСЛУГИ АГЕНТСТВА - 50% от месячной аренды (разовая оплата при оформлении договора).
        Одеса, Приморський
        офлайн
        Анастасія
        На сайті з 16 квітня 2020