1  / 18
Оренда 2во кімнатної квартири  в районі Ниви вул.Всіхсвятська - фото 1
Оренда 2во кімнатної квартири  в районі Ниви вул.Всіхсвятська - фото 2
Оренда 2во кімнатної квартири  в районі Ниви вул.Всіхсвятська - фото 3
Оренда 2во кімнатної квартири  в районі Ниви вул.Всіхсвятська - фото 4
Оренда 2во кімнатної квартири  в районі Ниви вул.Всіхсвятська - фото 5
Оренда 2во кімнатної квартири  в районі Ниви вул.Всіхсвятська - фото 6
Оренда 2во кімнатної квартири  в районі Ниви вул.Всіхсвятська - фото 7
Оренда 2во кімнатної квартири  в районі Ниви вул.Всіхсвятська - фото 8
Оренда 2во кімнатної квартири  в районі Ниви вул.Всіхсвятська - фото 9
Оренда 2во кімнатної квартири  в районі Ниви вул.Всіхсвятська - фото 10
Оренда 2во кімнатної квартири  в районі Ниви вул.Всіхсвятська - фото 11
Оренда 2во кімнатної квартири  в районі Ниви вул.Всіхсвятська - фото 12
Оренда 2во кімнатної квартири  в районі Ниви вул.Всіхсвятська - фото 13
Оренда 2во кімнатної квартири  в районі Ниви вул.Всіхсвятська - фото 14
Оренда 2во кімнатної квартири  в районі Ниви вул.Всіхсвятська - фото 15
Оренда 2во кімнатної квартири  в районі Ниви вул.Всіхсвятська - фото 16
Оренда 2во кімнатної квартири  в районі Ниви вул.Всіхсвятська - фото 17
Оренда 2во кімнатної квартири  в районі Ниви вул.Всіхсвятська - фото 18

Оренда 2во кімнатної квартири в районі Ниви вул.Всіхсвятська

Чернігів

Поскаржитись
6 000 грн.
130 грн. за м²
1 перегляд оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 25 березня 2026, ID: 4870422
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 46 м2
  • Площадь кухни 5.6 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • С мебелью Так 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
  • Ремонт Косметический ремонт 
Опис
Оренда 2во кімнатної квартири по вул.Всіхсвятська

Вільна буде з 30 березня. Перегляд можливий раніше.

Квартира знаходиться на 4му поверсі 5ти поверхового будинку, не кутова

В квартирі всі необхідні меблі та техніка

Оплата 6000грн (перший місяць) + 6000грн (залогова страхова сума, яка знаходиться на тимчасовому зберіганні та при виїзді повертається) + всі комунальні послуги + %комісія агенції нерухомості

В кроковому доступі знаходиться все, що потрібно для комфортного проживання - школи, дитячі садки, магазини, аптеки, ринок Нива.

Гарна транспортна розв'язка, можна доїхати в будь - яку частину міста.
Зворотній зв’язок
Юлія
офлайн