1  / 13
Оренда 2к квартири 75м метро Кловська бул Лесі Українки Печерськ ЦЕНТР - фото 1
Оренда 2к квартири 75м метро Кловська бул Лесі Українки Печерськ ЦЕНТР - фото 2
Оренда 2к квартири 75м метро Кловська бул Лесі Українки Печерськ ЦЕНТР - фото 3
Оренда 2к квартири 75м метро Кловська бул Лесі Українки Печерськ ЦЕНТР - фото 4
Оренда 2к квартири 75м метро Кловська бул Лесі Українки Печерськ ЦЕНТР - фото 5
Оренда 2к квартири 75м метро Кловська бул Лесі Українки Печерськ ЦЕНТР - фото 6
Оренда 2к квартири 75м метро Кловська бул Лесі Українки Печерськ ЦЕНТР - фото 7
Оренда 2к квартири 75м метро Кловська бул Лесі Українки Печерськ ЦЕНТР - фото 8
Оренда 2к квартири 75м метро Кловська бул Лесі Українки Печерськ ЦЕНТР - фото 9
Оренда 2к квартири 75м метро Кловська бул Лесі Українки Печерськ ЦЕНТР - фото 10
Оренда 2к квартири 75м метро Кловська бул Лесі Українки Печерськ ЦЕНТР - фото 11
Оренда 2к квартири 75м метро Кловська бул Лесі Українки Печерськ ЦЕНТР - фото 12
Оренда 2к квартири 75м метро Кловська бул Лесі Українки Печерськ ЦЕНТР - фото 13

Оренда 2к квартири 75м метро Кловська бул Лесі Українки Печерськ ЦЕНТР

Київ, Печерський

Поскаржитись
53 000 грн.
707 грн. за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 13 березня 2026, ID: 4845387
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 75 м2
  • Площадь кухни 15 м2
  • Этаж 12 
  • Этажность 24 
  • С мебелью Так 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Мебель на кухне, Гардероб, Сигнализация, Видеонаблюдение, Консъерж, Гостевой паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Детский сад, Школа, Бювет, Остановка транспорта, Метро, Рынок, Детская площадка, Аптека, Центр города, Отделение почты 
Опис
Записуйтеся на перегляд!

Здається в оренду 2-кімнатна квартира загальною площею 75 кв. м. у самому центрі Столиці - на бульварі Лесі Українки 7а

Виконано дизайнерський євроремонт у стилі неокласики. Вбудовані дорогі меблі, побутова техніка від провідних світових виробників (Liebherr, Hansa, Electrolux), італійська сантехніка, вид на центр, консьєрж, сигналізація.

Розвинена інфраструктура. У пішій доступності центр Києва, а також ТРЦ «Gulliver», ТЦ «Arena-City», Бессарабський ринок, поруч метро Кловська, Палац Спорту, Печерська. Включено в орендну плату супровід з технічних питань, що виникають. Можлива реєстрація. Є консьєрж, охорона. Максимум для 2-х осіб, без дітей, без тварин, договір оренди від року.

№482
Зворотній зв’язок
Тарас
онлайн