1  / 12
Оренда 2-кімнатної квартири від власника, бул.Гавела 7Б - фото 1
Оренда 2-кімнатної квартири від власника, бул.Гавела 7Б - фото 2
Оренда 2-кімнатної квартири від власника, бул.Гавела 7Б - фото 3
Оренда 2-кімнатної квартири від власника, бул.Гавела 7Б - фото 4
Оренда 2-кімнатної квартири від власника, бул.Гавела 7Б - фото 5
Оренда 2-кімнатної квартири від власника, бул.Гавела 7Б - фото 6
Оренда 2-кімнатної квартири від власника, бул.Гавела 7Б - фото 7
Оренда 2-кімнатної квартири від власника, бул.Гавела 7Б - фото 8
Оренда 2-кімнатної квартири від власника, бул.Гавела 7Б - фото 9
Оренда 2-кімнатної квартири від власника, бул.Гавела 7Б - фото 10
Оренда 2-кімнатної квартири від власника, бул.Гавела 7Б - фото 11
Оренда 2-кімнатної квартири від власника, бул.Гавела 7Б - фото 12

Оренда 2-кімнатної квартири від власника, бул.Гавела 7Б

Київ, Солом'янський

Поскаржитись
16 900 грн.
391 грн. за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 7 квітня 2026, ID: 4917422
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 43.2 м2
  • Площадь кухни 5.7 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • С мебелью Так 
  • Тип дома Хрущевка 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Сигнализация, Пожарная сигнализация 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Детский сад, Школа, Бювет, Остановка транспорта, Детская площадка, Аптека, Отделение почты 
  • Дополнительно Только семьям, Можно с детьми 
Опис
Здам 2-х кімнатну квартиру на термін від 6 до 12 місяців.
Квартира розташована в спокійному, тихому районі з видом на облаштований парк та озеро Орлятко.
Квартира з новим сучасним ремонтом, взимку тепла, влітку прохолодна. Вікна нові з металопластику, балкон засклений, підлога в кімнатах паркетна, міжкімнатні двері з дерева. Для Вашого комфортного проживання є два 2-х спальні дивани (1 з яких новий широкий, зручний), меблі (на кухні нові сучасні), кондиціонер, телевізор. Також є холодильник, мікрохвильовка, електродуховка, варочна поверхня, витяжка, всі необхідні кухонні приладдя, пральна машина автомат, ел.бойлер забезпечує гарячою водою круглий рік. Вікна виходять в зелений, облаштований парк з озером, дитячими майданчиками, доріжками, газонами з можливістю влаштування пікніків. Неподалік є дитсадок, школа, лікарня, ринок, банк, пошта, супермаркети. Зручне транспортне сполучення.
Швидкісний трамвай 1, 3 зупинка НАУ
Оплата 16900 + комунальні + залог . Прямий договір аренди без комісії або через ріелтора .