1  / 10
Оренда 2 кімнатної квартири в центрі - фото 1
Оренда 2 кімнатної квартири в центрі - фото 2
Оренда 2 кімнатної квартири в центрі - фото 3
Оренда 2 кімнатної квартири в центрі - фото 4
Оренда 2 кімнатної квартири в центрі - фото 5
Оренда 2 кімнатної квартири в центрі - фото 6
Оренда 2 кімнатної квартири в центрі - фото 7
Оренда 2 кімнатної квартири в центрі - фото 8
Оренда 2 кімнатної квартири в центрі - фото 9
Оренда 2 кімнатної квартири в центрі - фото 10

Оренда 2 кімнатної квартири в центрі

Івано-Франківськ

Поскаржитись
8 500 грн.
177 грн. за м²
1 перегляд оголошення | 1 сьогодні Показати статистику
Додано: 1 травня 2026, ID: 4978452
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 48 м2
  • Площадь кухни 8 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • С мебелью Так 
  • Тип дома Жилой фонд 80-90-е 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Инфраструктура Детский сад, Школа, Остановка транспорта, Рынок 
Опис
Здається 2кім.квартира по вулиці Довга. Квартира облаштованв всіма необхідними меблями та технікою. Опалення центральне. Кімнати роздільні.
Зворотній зв’язок
Менеджер
офлайн