1  / 14
Оренда 2 кімнатної квартири, Іллєнка 130. - фото 1
Оренда 2 кімнатної квартири, Іллєнка 130. - фото 2
Оренда 2 кімнатної квартири, Іллєнка 130. - фото 3
Оренда 2 кімнатної квартири, Іллєнка 130. - фото 4
Оренда 2 кімнатної квартири, Іллєнка 130. - фото 5
Оренда 2 кімнатної квартири, Іллєнка 130. - фото 6
Оренда 2 кімнатної квартири, Іллєнка 130. - фото 7
Оренда 2 кімнатної квартири, Іллєнка 130. - фото 8
Оренда 2 кімнатної квартири, Іллєнка 130. - фото 9
Оренда 2 кімнатної квартири, Іллєнка 130. - фото 10
Оренда 2 кімнатної квартири, Іллєнка 130. - фото 11
Оренда 2 кімнатної квартири, Іллєнка 130. - фото 12
Оренда 2 кімнатної квартири, Іллєнка 130. - фото 13
Оренда 2 кімнатної квартири, Іллєнка 130. - фото 14

Оренда 2 кімнатної квартири, Іллєнка 130.

Черкаси

Поскаржитись
11 000 грн.
212 грн. за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 21 травня 2026, ID: 5035980
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 52 м2
  • Площадь кухни 7 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • С мебелью Так 
  • Планировка Раздельная 
Опис
Здається в оренду 2 кімнатна квартира по вул. Юрія Іллєнка, 130.
Квартира обладнана усім необхідним: холодильник, газова плита, пральна машина, мікрохвильовка, бойлер на 70 л. Є великий балкон.
Зі спальних місць: диван "малютка", кутовий диван.
Поряд з будинком супермаркет, зупинки, базарчик.
Запрошуємо на перегляди.
Зворотній зв’язок
Олена
офлайн