1  / 4
Оренда 2 кім  вул Антоновича - фото 1
Оренда 2 кім  вул Антоновича - фото 2
Оренда 2 кім  вул Антоновича - фото 3
Оренда 2 кім  вул Антоновича - фото 4

Оренда 2 кім вул Антоновича

Львів, Франківський

Поскаржитись
17 500 грн.
287 грн. за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 25 березня 2026, ID: 4874481
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 61 м2
  • Площадь кухни 14 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • С мебелью Так 
  • Тип дома Чешка 
  • Планировка Раздельная 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне 
  • Коммуникации Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Детский сад, Аптека, Центр города 
Опис
Оренда вулиця Антоновича- Мельника 2 кімнатна квартира з ізольованими кімнатами з побутовою технікою індивідуальне опалення газове .Поруч транспортна зупинка, поруч магазини , супермаркет, до центру до 10 хв Поруч Лісотехнічний університет та політехнічний .
Зворотній зв’язок
Аня
офлайн