1  / 7
Оренда 2 кім по вул Кості Левицького - фото 1
Оренда 2 кім по вул Кості Левицького - фото 2
Оренда 2 кім по вул Кості Левицького - фото 3
Оренда 2 кім по вул Кості Левицького - фото 4
Оренда 2 кім по вул Кості Левицького - фото 5
Оренда 2 кім по вул Кості Левицького - фото 6
Оренда 2 кім по вул Кості Левицького - фото 7

Оренда 2 кім по вул Кості Левицького

Надвірна

Поскаржитись
6 000 грн.
171 грн. за м²
50 переглядів оголошення | 1 сьогодні Показати статистику
Додано: 3 квітня 2026, ID: 4900249
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 35 м2
  • Площадь кухни 5.6 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Жилой фонд 91-2000-е 
  • Планировка Раздельная 
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Комфорт Душевая кабина 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Детский сад, Школа, Остановка транспорта, Детская площадка, Аптека, Отделение почты, Автовокзал 
Опис
Здається в оренду затишна 2-кімнатна квартира в мікрорайоні Ломоносова!

Пропонуємо вам комфортне житло в зручному районі міста — тиха та спокійна вулиця, поруч усе необхідне для комфортного життя: магазини, зупинки транспорту, школи та садочки.

Загальна площа – 35 м², кухня – 5.6 м²
2 поверх з 5, квартира не кутова
Є балкон – чудове місце для ранкової кави або вечірнього відпочинку.

Повністю мебльована та оснащена технікою:

Кухня має все необхідне
У ванній — тепла підлога, що забезпечує додатковий комфорт
Індивідуальне електричне опалення — ви самі контролюєте витрати
Газова колонка — гаряча вода є завжди, незалежно від сезону

Квартира чиста, доглянута, готова до заселення. Ідеально підійде для пари або однієї людини.

Телефонуйте зараз, щоб домовитись про перегляд!
Зворотній зв’язок
Марʼяна
офлайн