1  / 8
Оренда 2-х кімн.р-н Депот - фото 1
Оренда 2-х кімн.р-н Депот - фото 2
Оренда 2-х кімн.р-н Депот - фото 3
Оренда 2-х кімн.р-н Депот - фото 4
Оренда 2-х кімн.р-н Депот - фото 5
Оренда 2-х кімн.р-н Депот - фото 6
Оренда 2-х кімн.р-н Депот - фото 7
Оренда 2-х кімн.р-н Депот - фото 8

Оренда 2-х кімн.р-н Депот

Черкаси

Поскаржитись
8 000 грн.
167 грн. за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 28 лютого 2026, ID: 4807861
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 48 м2
  • Площадь кухни 7 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • С мебелью Так 
Опис
Світло не вимикають!!
Оренда двокімнатної квартири район Депот
Гоголя-Іллєнка, 4/5/П
48/29/7
Прекрасне місцерозташування
Жилий стан, мебльована
Кімнати окремі
Можуть доставити холодильник та пральну машину
Дуже тепла квартира
8000+ком. послуги
Біржа Нерухомості( комісія50%)
Зворотній зв’язок
Наталья
офлайн
Схожі оголошення
Здам в оренду 1к квартиру Центр вул. Святослава Хороброго,42 Дніпро 12
    10 000 грн.
    Здам в оренду 1к квартиру в центрі по вул. Святослава Хороброго ( Чкалова), 42 Квартира з ремонтом, площа 30/21/6 м2, поверх 2/3. Є все необхідне, меблі, газова плита, пральна машина, душова кабіна, бойлер. Електроопалення. Лічильники. Здамо парі або одній людині. Можна з маленькими тваринами. Комунальні послуги сплачуються окремо.
    Дніпро, Центральний
    Оренда 2-х кімнатної квартири з Автономним опаленням Біла Церква 7
      13 000 грн.
      Оренда 2-х кімнатної квартири з Автономним опаленням. В квартирі зроблений косметичний ремонт, сучасний кахель, столярка, всі меблі і техніка. В пішій доступності школа. дитячий садок. зупинка громадського транспорту. Телефонуйте цікава пропозицію! Офіційно зареєстроване підприємство з постійною адресою, кваліфікованим персоналом та досвідом роботи, надає повний перелік послуг з питань, пов'язаних з нерухомістю. Безкоштовно приймаємо заявки від продавців і орендарів. Гарантуємо об'єктивну оцінку, якісну рекламну компанію та юридичну підтримку.
      Біла Церква
      Здам в оренду 2к кв Полігонна Можна з дітьми, маленькими тваринами Дніпро 15
        13 500 грн.
        Здам в оренду 1к квартиру в центрі по вул. Святослава Хороброго ( Чкалова), 42 Квартира з ремонтом, площа 30/21/6 м2, поверх 2/3. Є все необхідне, меблі, газова плита, пральна машина, душова кабіна, бойлер. Електро опалення. Лічильники. Здамо парі або одній людині. Можна з маленькими тваринами. Комунальні послуги сплачуються окремо.
        Дніпро, Соборний
        офлайн
        Наталья
        На сайті з 16 квітня 2020