1  / 20
Оренда 2-х кімнатної квартири р-н Піщаний  масив - фото 1
Оренда 2-х кімнатної квартири р-н Піщаний  масив - фото 2
Оренда 2-х кімнатної квартири р-н Піщаний  масив - фото 3
Оренда 2-х кімнатної квартири р-н Піщаний  масив - фото 4
Оренда 2-х кімнатної квартири р-н Піщаний  масив - фото 5
Оренда 2-х кімнатної квартири р-н Піщаний  масив - фото 6
Оренда 2-х кімнатної квартири р-н Піщаний  масив - фото 7
Оренда 2-х кімнатної квартири р-н Піщаний  масив - фото 8
Оренда 2-х кімнатної квартири р-н Піщаний  масив - фото 9
Оренда 2-х кімнатної квартири р-н Піщаний  масив - фото 10
Оренда 2-х кімнатної квартири р-н Піщаний  масив - фото 11
Оренда 2-х кімнатної квартири р-н Піщаний  масив - фото 12
Оренда 2-х кімнатної квартири р-н Піщаний  масив - фото 13
Оренда 2-х кімнатної квартири р-н Піщаний  масив - фото 14
Оренда 2-х кімнатної квартири р-н Піщаний  масив - фото 15
Оренда 2-х кімнатної квартири р-н Піщаний  масив - фото 16
Оренда 2-х кімнатної квартири р-н Піщаний  масив - фото 17
Оренда 2-х кімнатної квартири р-н Піщаний  масив - фото 18
Оренда 2-х кімнатної квартири р-н Піщаний  масив - фото 19
Оренда 2-х кімнатної квартири р-н Піщаний  масив - фото 20

Оренда 2-х кімнатної квартири р-н Піщаний масив

Біла Церква

Поскаржитись
10 000 грн.
185 грн. за м²
9 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 24 березня 2026, ID: 4867938
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 54 м2
  • Площадь кухни 9 м2
  • Этаж
  • Этажность
Опис
Чиста, затишна квартира, обладнана меблями та побутовою технікою.

Встановлено два дивані, які за необхідності можна розкласти.

Гаряча вода постійно (бойлер)

Поруч магазини, нова пошта, кавярня, АТБ, зупинка громадського транспорту.

Розглядаємо орендарів без тварин та маленьких дітей.

АН " Ріелті Сіті ", Тетяна

Фотографії Об’єкту, які є фотографічними творами, з моменту їх створення є власністю Виконавця, об’єктами його авторського права та належними лише йому інструментами його професійної діяльності.
Зворотній зв’язок
Тетяна АН Ріелті Сіті
офлайн