1  / 10
Оренда 1но кімнатної квартири, перша здача! - фото 1
Оренда 1но кімнатної квартири, перша здача! - фото 2
Оренда 1но кімнатної квартири, перша здача! - фото 3
Оренда 1но кімнатної квартири, перша здача! - фото 4
Оренда 1но кімнатної квартири, перша здача! - фото 5
Оренда 1но кімнатної квартири, перша здача! - фото 6
Оренда 1но кімнатної квартири, перша здача! - фото 7
Оренда 1но кімнатної квартири, перша здача! - фото 8
Оренда 1но кімнатної квартири, перша здача! - фото 9
Оренда 1но кімнатної квартири, перша здача! - фото 10

Оренда 1но кімнатної квартири, перша здача!

Чернігів

Поскаржитись
15 000 грн.
279 грн. за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 22 червня 2026, ID: 5126628
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 53.7 м2
  • Площадь кухни 14.5 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
Опис
Пропонуємо до вашої уваги оренду 1но кімнатної квартири за адресою вул. Лісова 42Б. Квартира дуже затишна, простора, світла та дуже тепла!
3/10 цегла, другий поверх!
- в квартирі все продумане до дрібниць, функціональне, зручне планування;
- зроблений ремонт з якісних будматеріалів, тепла підлога;
- в квартирі є все для комфортного проживання: сучасні меблі та побутова техніка;
- встановлено лічильники на ВСЕ;
- автономне опалення: двухконтурний газовий котел, який забезпечить Вас опаленням та гарячою водою в любу пору року.
- поряд з будинком ліс, річка, новий торгівельний центр «Годівуд»
- прибудинкова територія в доглянутому стані. Є парковка.

Вартість оренди 15000 грн. + комунальні послуги. Заставна сума 15000 грн + разова комісія агента.
Подробиці за телефоном, телефонуйте з радістю організуємо показ.
Зворотній зв’язок
Юлия
офлайн
Схожі оголошення
Сдам 1 ком.(реальную)кв.в нагорном рн. ул. О.Гончара 9. Дніпро 6
    15 700 грн.
    Сдам 1 ком.квартиру в нагорном рн. выполнен современный дизайн ремонт, есть 2-х.спальная кровать, мебель, встроенная техника,современная сантехника,ТV.,интернет,кондиционер инверторный, балкон, двор закрыт автоматические ворота, парковка. Услуги агентства при вселении в квартиру.
    Дніпро, Центральний
    Сдам 2-ком Левый Берег евроремонт, мебель и техника. Сросно Кам'янське 14
      15 000 грн.
      Сдаётся 2-ком квартира улучшенной планировки на 4мкр. В квартире евроремонт, полы с подогревом, имеется вся необходимая мебель, интернет оптоволокно (работает при отключении электричества). Бытовая техника: холодильник, стиральная машина, посудомоечная машина, кондиционер, микроволновка, в/бак, пылесос и пр. Квартира тёплая и сухая, не угловая, лифт работает, 6 этаж. Удобная транспортная развязка, рядом школа и детский сад, стоянка для авто и лес. Сдаётся на длительный срок порядочным жильцам без домашних животных. За дополнительной информацией звоните, на все вопросы отвечу по телефону
      Кам'янське
      Оренда окремої невеликої кв-ри з балконом в особняку на Лисеницькій Львів 9
        8 000 грн.
        Оренда окремої 1-кім.кв-ри з балконом в особняку по вул. Лисеницька (бічна Пасічної). Тільки для однієї особи, без тварин!!! Зроблений ремонт. В квартирі є: холодильник, пралка, електроплита, мікрохвильова піч, ел.чайник. Опалення пічне або електричне. Лічильники на все є окремо та незалежно від основного будинку. Вхід також окремий. Ванна, боллєр на гарячу воду. У будинку є Інтернет Wi-Fi. Вільна вже. Огляди можливі вже по домовленості! Оплата за місяць вперед + одноразово комісія за послуги Агенства Нерухомості у розмірі місячної плати! Без СП. Ціна 8000 грн + КП. Тел: ⓿❻❼❸❼⓿❼❺❸❸ або ⓿❾❺❻❼❾❾❺❷❸
        Львів, Личаківський
        офлайн
        Юлия
        На сайті з 16 квітня 2020