1  / 16
Оренда 1К Гостинку Метро  "ВОКЗАЛЬНА", Ціну знижено! - фото 1
Оренда 1К Гостинку Метро  "ВОКЗАЛЬНА", Ціну знижено! - фото 2
Оренда 1К Гостинку Метро  "ВОКЗАЛЬНА", Ціну знижено! - фото 3
Оренда 1К Гостинку Метро  "ВОКЗАЛЬНА", Ціну знижено! - фото 4
Оренда 1К Гостинку Метро  "ВОКЗАЛЬНА", Ціну знижено! - фото 5
Оренда 1К Гостинку Метро  "ВОКЗАЛЬНА", Ціну знижено! - фото 6
Оренда 1К Гостинку Метро  "ВОКЗАЛЬНА", Ціну знижено! - фото 7
Оренда 1К Гостинку Метро  "ВОКЗАЛЬНА", Ціну знижено! - фото 8
Оренда 1К Гостинку Метро  "ВОКЗАЛЬНА", Ціну знижено! - фото 9
Оренда 1К Гостинку Метро  "ВОКЗАЛЬНА", Ціну знижено! - фото 10
Оренда 1К Гостинку Метро  "ВОКЗАЛЬНА", Ціну знижено! - фото 11
Оренда 1К Гостинку Метро  "ВОКЗАЛЬНА", Ціну знижено! - фото 12
Оренда 1К Гостинку Метро  "ВОКЗАЛЬНА", Ціну знижено! - фото 13
Оренда 1К Гостинку Метро  "ВОКЗАЛЬНА", Ціну знижено! - фото 14
Оренда 1К Гостинку Метро  "ВОКЗАЛЬНА", Ціну знижено! - фото 15
Оренда 1К Гостинку Метро  "ВОКЗАЛЬНА", Ціну знижено! - фото 16

Оренда 1К Гостинку Метро "ВОКЗАЛЬНА", Ціну знижено!

Харків, Холодногірський

Поскаржитись
3 500 грн.
152 грн. за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 2 травня 2026, ID: 4983843
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 23 м2
  • Площадь кухни 5 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • С мебелью Так 
  • Тип дома Гостинка 
  • Планировка Свободная планировка 
  • Отопление Централизованное 
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Комфорт Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Терраса, Решетки на окнах, Парковочное место, Гостевой паркинг, Автономный электрогенератор 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Детский сад, Школа, Бювет, Остановка транспорта, Метро, Рынок, Детская площадка, Аптека, Центр города, Отделение почты, ЖД станция 
  • Дополнительно Можно студентам, Можно иностранцам, Можно с детьми, Можно курить 
Опис
Оренда 1К Гостинки, (23 М2), косметичний ремонт, меблі, холодиль., пральна машина, Болер, свій санвузол. Затишний двір.
Провулок Провулок Яготинський (лізи чайкіної), 1,
Метро «ВОКЗАЛЬНА», 5 хвилин за McDonald’s.
3 500 грн.+тільки світло!
Зворотній зв’язок
Дмитро
офлайн