1  / 18
Оренда 1-кімнатної квартири  Ірпінь вул Пушкінська 25 В ЖК Сяйво центральний Парк Ірпінь  Закрита те - фото 1
Оренда 1-кімнатної квартири  Ірпінь вул Пушкінська 25 В ЖК Сяйво центральний Парк Ірпінь  Закрита те - фото 2
Оренда 1-кімнатної квартири  Ірпінь вул Пушкінська 25 В ЖК Сяйво центральний Парк Ірпінь  Закрита те - фото 3
Оренда 1-кімнатної квартири  Ірпінь вул Пушкінська 25 В ЖК Сяйво центральний Парк Ірпінь  Закрита те - фото 4
Оренда 1-кімнатної квартири  Ірпінь вул Пушкінська 25 В ЖК Сяйво центральний Парк Ірпінь  Закрита те - фото 5
Оренда 1-кімнатної квартири  Ірпінь вул Пушкінська 25 В ЖК Сяйво центральний Парк Ірпінь  Закрита те - фото 6
Оренда 1-кімнатної квартири  Ірпінь вул Пушкінська 25 В ЖК Сяйво центральний Парк Ірпінь  Закрита те - фото 7
Оренда 1-кімнатної квартири  Ірпінь вул Пушкінська 25 В ЖК Сяйво центральний Парк Ірпінь  Закрита те - фото 8
Оренда 1-кімнатної квартири  Ірпінь вул Пушкінська 25 В ЖК Сяйво центральний Парк Ірпінь  Закрита те - фото 9
Оренда 1-кімнатної квартири  Ірпінь вул Пушкінська 25 В ЖК Сяйво центральний Парк Ірпінь  Закрита те - фото 10
Оренда 1-кімнатної квартири  Ірпінь вул Пушкінська 25 В ЖК Сяйво центральний Парк Ірпінь  Закрита те - фото 11
Оренда 1-кімнатної квартири  Ірпінь вул Пушкінська 25 В ЖК Сяйво центральний Парк Ірпінь  Закрита те - фото 12
Оренда 1-кімнатної квартири  Ірпінь вул Пушкінська 25 В ЖК Сяйво центральний Парк Ірпінь  Закрита те - фото 13
Оренда 1-кімнатної квартири  Ірпінь вул Пушкінська 25 В ЖК Сяйво центральний Парк Ірпінь  Закрита те - фото 14
Оренда 1-кімнатної квартири  Ірпінь вул Пушкінська 25 В ЖК Сяйво центральний Парк Ірпінь  Закрита те - фото 15
Оренда 1-кімнатної квартири  Ірпінь вул Пушкінська 25 В ЖК Сяйво центральний Парк Ірпінь  Закрита те - фото 16
Оренда 1-кімнатної квартири  Ірпінь вул Пушкінська 25 В ЖК Сяйво центральний Парк Ірпінь  Закрита те - фото 17
Оренда 1-кімнатної квартири  Ірпінь вул Пушкінська 25 В ЖК Сяйво центральний Парк Ірпінь  Закрита те - фото 18

Оренда 1-кімнатної квартири Ірпінь вул Пушкінська 25 В ЖК Сяйво центральний Парк Ірпінь Закрита те

Ірпінь

Поскаржитись
17 000 грн.
340 грн. за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 1 травня 2026, ID: 4978928
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 50 м2
  • Площадь кухни 20 м2
  • Этаж
  • Этажность 12 
  • С мебелью Так 
  • Планировка Свободная планировка 
  • Коммуникации Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Детский сад, Рынок, Аптека, Центр города, Автовокзал 
  • Дополнительно Только семьям, Можно студентам, Можно с детьми 
Опис
Оренда 1-кімнатної квартири
Ірпінь вул Пушкінська 25 В кв 30
Розтошована на 6 пов, 12-поверхового будинку
ЖК Сяйво
Напроти Центрального парку
Закрита теріторія, окна на двір
Газовий котел
Діти, тварини - можно, бажано тварини маленьких розмірів( все обговорюється додатково)
Ціна 17000 грн
Комісія -50%
Готова до переглядів
Зворотній зв’язок
Alexander Sereginsky
офлайн