1  / 5
Оренда 1-кімн квартири на Індустріальному - фото 1
Оренда 1-кімн квартири на Індустріальному - фото 2
Оренда 1-кімн квартири на Індустріальному - фото 3
Оренда 1-кімн квартири на Індустріальному - фото 4
Оренда 1-кімн квартири на Індустріальному - фото 5

Оренда 1-кімн квартири на Індустріальному

Кривий Ріг, Покровський

Поскаржитись
3 500 грн.
100 грн. за м²
2 перегляди оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 1 травня 2026, ID: 4978907
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 35 м2
  • Площадь кухни 8 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • С мебелью Так 
  • Отопление Централизованное 
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Комфорт Кондиционер, Душевая кабина, Мебель на кухне, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Детский сад, Школа, Остановка транспорта, Метро, Аптека, Отделение почты 
Опис
Здається в оренду однокімнатна квартира на мікрорайоні Індустріальний.
Квартира розташована на 6 поверсі.
Характеристики:
квартира укомплектована меблями
є вся необхідна техніка
холодильник
пральна машина
бойлер
кондиціонер
Локація: У пішій доступності метро, магазини, зручна транспортна розв’язка та вся необхідна інфраструктура.
Квартира готова до заселення з 1-го травня.
Ціна — 3500 грн + комунальні послуги.
Оплата:
перший місяць
останній місяць
комісія ріелтора — 50% від вартості оренди
Телефонуйте для уточнення деталей та організації перегляду.
Зворотній зв’язок
Сергій
офлайн