1  / 11
Оренда 1 кім квартири, вул. Закревського, 95А,Троєщина - фото 1
Оренда 1 кім квартири, вул. Закревського, 95А,Троєщина - фото 2
Оренда 1 кім квартири, вул. Закревського, 95А,Троєщина - фото 3
Оренда 1 кім квартири, вул. Закревського, 95А,Троєщина - фото 4
Оренда 1 кім квартири, вул. Закревського, 95А,Троєщина - фото 5
Оренда 1 кім квартири, вул. Закревського, 95А,Троєщина - фото 6
Оренда 1 кім квартири, вул. Закревського, 95А,Троєщина - фото 7
Оренда 1 кім квартири, вул. Закревського, 95А,Троєщина - фото 8
Оренда 1 кім квартири, вул. Закревського, 95А,Троєщина - фото 9
Оренда 1 кім квартири, вул. Закревського, 95А,Троєщина - фото 10
Оренда 1 кім квартири, вул. Закревського, 95А,Троєщина - фото 11

Оренда 1 кім квартири, вул. Закревського, 95А,Троєщина

Київ, Деснянський

Поскаржитись
8 000 грн.
163 грн. за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 1 травня 2026, ID: 4981160
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 49 м2
  • Площадь кухни 17 м2
  • Этаж 19 
  • Этажность 22 
  • С мебелью Так 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
  • Ремонт Жилое состояние 
Опис
Оренда 1 кім квартири, вул. Закревського, 95А, 19/22пов.будинку, Заг.пл. 49/18/17 кв.м.жилий стан; велика лоджія на кімнату та кухню засклена склопакетами, Лічильники на тепло та воду.В квартирі є необхідні меблі та техніка. Кухня, холодильник, пральна-автомат, 2 дивана, стінка, телевізор, шкаф в прихожій. Поруч супермаркет, школа, дит.садок. Вартість 8000 грн/міс+ком.послуги .
Зворотній зв’язок
Ірина
офлайн