1  / 11
Оренда 1-к квартири метро Лук'янівська, КПІ - фото 1
Оренда 1-к квартири метро Лук'янівська, КПІ - фото 2
Оренда 1-к квартири метро Лук'янівська, КПІ - фото 3
Оренда 1-к квартири метро Лук'янівська, КПІ - фото 4
Оренда 1-к квартири метро Лук'янівська, КПІ - фото 5
Оренда 1-к квартири метро Лук'янівська, КПІ - фото 6
Оренда 1-к квартири метро Лук'янівська, КПІ - фото 7
Оренда 1-к квартири метро Лук'янівська, КПІ - фото 8
Оренда 1-к квартири метро Лук'янівська, КПІ - фото 9
Оренда 1-к квартири метро Лук'янівська, КПІ - фото 10
Оренда 1-к квартири метро Лук'янівська, КПІ - фото 11

Оренда 1-к квартири метро Лук'янівська, КПІ

Київ, Шевченківський

Поскаржитись
16 500 грн.
500 грн. за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 2 травня 2026, ID: 4983613
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 33 м2
  • Площадь кухни 7 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • С мебелью Так 
  • Планировка Раздельная 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Лифт 
Опис
Задається 1-к квартира за адресою вул. Казармена (Андрющенка )4б
Квартира у відмінному стані. Укомплектована всім необхідним для комфортного проживання:
- диван;
-Швидкісний інтернет (1000 мбіт/с);

Відмінна локація, в пішій доступності дві станції метро (КПІ, Лук'янівська), зручна автомобільна розв'язка.
Поруч супермаркети, аптека .

16500грн + комунальні
+комісійні 50% місячної плати
Оплата перший місяць + заставна сума
Шукаємо порядних орендарів.
Зворотній зв’язок
Володимир
офлайн