Окремий котедж "Сила природи "
Додано: 10 жовтня 2024, ID: 3138867
Характеристики
-
Тип дома
Коттедж
-
Расстояние до ближайшего города
В городе
-
Комнат
2
-
Количество спальных мест
5
-
Общая площадь
50 м2
-
Площадь участка
10 соток
-
Ремонт
Авторский проект
-
Питание
Ні
-
Бытовая техника
Электрочайник, Фен, Плита, Варочная панель, Микроволновая печь, Холодильник
-
Комфорт
Автономное отопление, Двуспальная кровать, Дополнительное спальное место, Парковочное место
-
Инфраструктура
Детская площадка
-
Ландшафт
Река, Парк, Лес
-
Дополнительно
Возможность бронирования, Круглосуточная регистрация, Оплата кредитной картой, Безналичный расчет, Трансфер, Можно с детьми
Опис
Втомилися від міської метушні? Тоді запрошуємо на відпочинок,де зможете розслабитися,побути у тиші та спокої,під звуки річки насолоджуватися співом птахів,адже наявний власний вихід до річки,оброблений натуральним каменем. Котедж розташований у Славське на центральній вулиці- Шевченка.На території знаходиться літній басейн із шезлонгами,де можна поплавити досхочу та поніжитися на сонці. Можна пограти у настільний теніс чи бадмінтон. Можна також відпочити на критій гойдалці,де можна заховатися від легенького дощу або сонечка,вдихаючи аромат квітів,які ростуть поруч. Простора альтанка із власним каміном-барбекю,дає можливість смакувати власноруч приготовленими гриль стравами. На березі річки знаходиться ще одна альтанка з мангалом,де можна вдихати прохолодне гірське повітря. Забули щось купити не біда,у 2хв. доступності два магазини поруч.
Котедж має два поверхи,виготовлений із натурального карпатського дерева. Є швидкісний Wi Fi.На першому поверсі: кухня-зал,де можна готувати самостійно, а також відпочивати у посторій зоні м'якого кутка. Кухня укомплектована:необхідним посудом,холодильником,мийкою, варильною поверхнею. А також є коридор.
На другому поверсі-є два номери. У
першому номері є двоспальне ліжко,а також додаткове спальне місце,шафа-купе,телевізор,власний роздільний санвузол. У другому номері є двоспальне ліжко,шафа-купе,телевізор і роздільний санвузол. Кожен номер має власний вихід до балконів.
У 5хв доступності розташований майданчик, де можна пограти і займатися на тренажерах.
Надається місце для стоянки автомобілів.
За додаткову плату:
Дрова для мангалу,барбекю
Трансфер
Організація екскурсій
Приготування їжі
Користування пральною машинкою.
Відпочинок принесе незабутні позитивні емоції та можливість зарядитися енергією гір! Мінімальна вартість оренди за добу 1600 грн за 4 особи. Заїзд після 12:00, виїзд до 11:00.
Схожі оголошення
14
домик построен по финской технологии в 2023 году ,теплый и уютный есть кондиционер сплит все необходимое для комфортного проживания имеется есть мангальная зона.
18
3-х кімнатний будинок з сучасним ремонтом.
Подобово ціна для пари від 870 грн., Для 3-4 чоловік від 1100 до 1200 грн., Для 5-6 осіб 1300-1500 грн. / доба.
Ремонт новий. 2 телевізори, нові меблі, євроремонт, все необхідне.
Стоянка, магазини, супермаркет АТБ поруч.
Розміщення до 6 осіб.
Видаю документи для тих кто у відрядженні на будь-які суми.
9
Ціна від 10000 грн.
До 7 гостей -10000 грн за добу.
Лазня та басейн оплачується окремо 5000 грн за добу або погодинно -1000 грн за годину.(Мінімум 4 години).
Доплата за кожного наступного гостя 1000 грн.
П’ятниця ,субота та неділя вартість оренди на 1000 грн вище.
332 Будинок-зруб з басейном з підігрівом та лазнею.
3 великі спальні, розрахований лише до 12 гостей, за стіл можна розмістити до 12 гостей та спальних місць 9. Приймаються тільки не гучні компанії.
На території є альтанка з зоною барбекю, мангал, тенісний стіл.
На першому поверсі: зал-студія, басейн з підігрівом та лазня. На другому поверсі 3 роздільні, просторі спальні. Лазня, басейн та квадроцикл оплачується окремо.
Також можлива оренда без лазні та басейну. Будинок повністю обладнаний для комфортного проживання, є всі необхідні меблі та побутова техніка, є стіл на 8 персон та камін.