Окремий будинок 92м2 зі зручностями та частковим ремонтом р-н Любецька
0 переглядів оголошення |
0 сьогодні
Додано: 27 лютого 2026, ID: 4798430
Характеристики
-
Без комісії
Ні
-
Кімнат
5
-
Загальна площа
92 м2
-
Поверховість
2
-
Площа ділянки
8 сот.
-
Ремонт
Косметичний ремонт
Опис
Окремий будинок 92м2 зі зручностями та частковим ремонтом р-н Любецької
Матеріал побудови будинку цегла. Загальна площа будинку – 92м2, кухня 9 м2. Стан будинку охайний житловий
Вирішили купити будинок - Ваші вигоди при купівлі:
1. На земельній ділянці розташовані окремий двоповерховий будинок(окремий двір) та частина будинку(потребує ремонту). Є можливість двом сім'ям жити в одній локації.
2. Земельна ділянка площею 8 соток(приватизована). На ділянці є альтанка. Асфальтована вулиця, зручний підїзд для авто.
3. В будинку є всі зручності - електрика, газ, вода, санувзол(вигрібна яма). За опалення в будинку відповідає електро котел.
4. Планування будинку включає в себе 5 житлових кімнат, кухню, санвузол, та передпокій. Також є гараж.
5. Більшість вікон в будинку замінені на металопластикові, частково потягнуті стелі, поклеені свіжі шпалери, на підлозі лінолеум та дерево, повністю замінені батареї на сучасні. В санвузлі сантехніка та кахель сучасного зразка, встановлена нова рушнико-сушарка.
6. Покупцеві в ПОДАРУНОК залишаються меблі в будинку.
-зупинки громадського транспорту
-школа №13
-дитячий садок №66
-продуктові бази
-супермаркет Метро, Квартал, торгові павільйони
Телефонуйте в будь-який зручний для Вас час, з радістю покажу будинок, відповім на всі запитання
Схожі оголошення
10
- Чотирикімнатна
- 228 м2
- 4 сотки
Продам двухэтажный частный дом на Ленпоселке.
Программы+ Ваучер+ Постанова+
56 000 $торг тел 0933464401
Общая площадь дома 228 м2. 4комнаты
Общая площадь участка 4 сотки.
Первый этаж: прихожая. кухня, ванная комната и туалет совмещен.
Четыре просторные комнаты: две отдельные спальни и две проходные с аркой.
Второй этаж - состояние от строителей, свободная планировка.
В шаговой доступности вся инфраструктура Ленпоселка и Авангарда.
2
- Чотирикімнатна
- 80 м2
- 5 соток
Продається затишний будинок з ділянкою по вул.В.Сухомлинського, 77 (Куйбишева). В будинку є всі комунікації. У дворі є гараж з добудованим 2 поверхом, літня кухня, вхідний погріб, сарай. Поруч школа, садочок, магазини, зупинка. Ціна 55 000 євро. Звертатись за телефонами: +380507040496; +38050545338
4
- 6 комнатная
- 160 м2
- 12 соток
Неподалік магазини, дитячий садок, школа