1  / 15
Охайна 1 кім кв в ЖК Ярославичі 1, м. Вишгород! З 01.05 - фото 1
Охайна 1 кім кв в ЖК Ярославичі 1, м. Вишгород! З 01.05 - фото 2
Охайна 1 кім кв в ЖК Ярославичі 1, м. Вишгород! З 01.05 - фото 3
Охайна 1 кім кв в ЖК Ярославичі 1, м. Вишгород! З 01.05 - фото 4
Охайна 1 кім кв в ЖК Ярославичі 1, м. Вишгород! З 01.05 - фото 5
Охайна 1 кім кв в ЖК Ярославичі 1, м. Вишгород! З 01.05 - фото 6
Охайна 1 кім кв в ЖК Ярославичі 1, м. Вишгород! З 01.05 - фото 7
Охайна 1 кім кв в ЖК Ярославичі 1, м. Вишгород! З 01.05 - фото 8
Охайна 1 кім кв в ЖК Ярославичі 1, м. Вишгород! З 01.05 - фото 9
Охайна 1 кім кв в ЖК Ярославичі 1, м. Вишгород! З 01.05 - фото 10
Охайна 1 кім кв в ЖК Ярославичі 1, м. Вишгород! З 01.05 - фото 11
Охайна 1 кім кв в ЖК Ярославичі 1, м. Вишгород! З 01.05 - фото 12
Охайна 1 кім кв в ЖК Ярославичі 1, м. Вишгород! З 01.05 - фото 13
Охайна 1 кім кв в ЖК Ярославичі 1, м. Вишгород! З 01.05 - фото 14
Охайна 1 кім кв в ЖК Ярославичі 1, м. Вишгород! З 01.05 - фото 15

Охайна 1 кім кв в ЖК Ярославичі 1, м. Вишгород! З 01.05

Вишгород

Поскаржитись
11 000 грн.
275 грн. за м²
20 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 29 квітня 2026, ID: 4976059
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 40 м2
  • Площадь кухни 10 м2
  • Этаж 12 
  • Этажность 20 
  • С мебелью Так 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне, Видеонаблюдение, Консъерж, Гостевой паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Детский сад, Школа, Остановка транспорта, Детская площадка, Аптека, Отделение почты 
Опис
В довгострокову оренду надається 1 кімнатна квартира в ЖК Ярославичі 1, 1 корпус, по вул. Кургузова, 1а, м. Вишгород.

Будинок розташований в зручній локації, поряд вся необхідна інфраструктура міста для комфортного проживання: зупинка громадського транспорту (до метро Почайна 15 хвилин), супермаркети, поліклініка, дитячі майданчики, кав'ярні.

Поряд знаходиться доглянута зелена зона та ліс.

Охайний під'їзд, відеоспостереження, конс'єрж, 3 ліфти, в тому числі вантажний, гостьовий паркінг. Вхід по кодовому замку.

Квартира загальною площею 49 м2, (одна кімната буде зачинена, корисної площі 40 м2), знаходиться на 12 поверсі 20 поверхового будинку.

Квартира охайна, повністю мебльована: розкладний диван, робоче місце з письмовим столом.

Санвузол суміжний з повноцінною ванною, є бойлер та пральна машина.

З кімнати вихід на засклену лоджію, де відкривається бічний вид на Київ.

Встановлені лічильники на всі комунікації: світло, вода, опалення.

В будинку є генератор.

Квартира буде вільна з 01.05!!