1  / 1
Офіс 19 кв.м автовокзал без комісії - фото 1

Офіс 19 кв.м автовокзал без комісії

Звягель

Поскаржитись
8 500 грн.
447 грн. за м²
1 перегляд оголошення | 1 сьогодні Показати статистику
Додано: 4 травня 2026, ID: 4987101
Характеристики
  • Общая площадь 19 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Так 
  • Ні 
  • Так 
  • Отопление Централизованное 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация 
Опис
Здається компактний затишний офіс 19 кв.м біля автовокзалу
Світле приміщення з великими вікнами на другому поверсі.
Акуратний сучасний ремонт.

Підійде для приватної практики, консультацій, бухгалтерії, ІТ, онлайн-бізнесу, невеликої команди.

Офіс здається без меблів, що дає можливість реалізувати власну концепцію простору.

Розташування: вул.Шевченка, 52
Чудовий варіант для компаній, які шукають готове рішення в топовій локації.

Готовий до заїзду.
Зворотній зв’язок
Руслан
офлайн