1  / 10
Новый дом с коммуникациями в Лесках! Дизайн проект в подарок! - фото 1
Новый дом с коммуникациями в Лесках! Дизайн проект в подарок! - фото 2
Новый дом с коммуникациями в Лесках! Дизайн проект в подарок! - фото 3
Новый дом с коммуникациями в Лесках! Дизайн проект в подарок! - фото 4
Новый дом с коммуникациями в Лесках! Дизайн проект в подарок! - фото 5
Новый дом с коммуникациями в Лесках! Дизайн проект в подарок! - фото 6
Новый дом с коммуникациями в Лесках! Дизайн проект в подарок! - фото 7
Новый дом с коммуникациями в Лесках! Дизайн проект в подарок! - фото 8
Новый дом с коммуникациями в Лесках! Дизайн проект в подарок! - фото 9
Новый дом с коммуникациями в Лесках! Дизайн проект в подарок! - фото 10

Новый дом с коммуникациями в Лесках! Дизайн проект в подарок!

Ліски (Одеська обл.)

Поскаржитись
180 000 $
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 29 липня 2026, ID: 5184698
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 177.2 м2
  • Поверховість
  • Площа ділянки 8 сот.
  • Опалення Власна котельня 
  • Ремонт Після будівельників 
  • Комфорт Автонавіc 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Канализация септик, Асфальтированная дорога 
Опис
Предлагается к продаже новый дом с коммуникациями в Лесках (Лиманский р-н)!

Отличная цена!

ДИЗАЙН ПРОЕКТ В ПОДАРОК!

Общая площадь дома 177,2 кв.м. 2 этажа.

1-й этаж (105,2 кв.м): кухня-студия - 40,75 кв.м, гостиная - 13 кв.м, мастер спальня - 16 кв.м, детская - 16 кв.м, санузел, хоз.помещение.

2-й этаж (72 кв.м): зона отдыха - 37,3 кв.м, кабинет - 15,3 кв.м, прачечная-гардеробная - 13,7 кв.м, санузел.

Терраса с навесом.

Земельный участок 8 соток. Гос.акт. Двор выложен тротуарной плиткой. Навес для автомобиля. Капитальный забор.

Рядом "Ашан", ТРЦ "Ривьера" и Черноморское побережье. Незначительная отдаленность от города (1.5 км). До моря всего 3 км. 121 маршрут ходит каждые 15 минут на Таирова через весь город.
Зворотній зв’язок
РК Партнер Эстейт
офлайн
Схожі оголошення
Продам 2-х поверховий будинок Чаплі Дніпро 20
  • Чотирикімнатна
  • 86 м2
  • 6 соток
60 000 $
Продам 2-х поверховий будинок Чаплі Продається затишний цегляний будинок з автономним опаленням, доглянутою ділянкою та зручною інфраструктурою. Будинок утеплений пінопластом (100 мм), пофарбований 2 роки тому, встановлені металопластикові вікна з трьома склопакетами, що забезпечує тепло та енергоефективність. Опалення та комунікації • автономне електричне опалення – електричний одноконтурний котел • додатково встановлено твердопаливний котел довгого горіння • можливість опалення дровами, пелетами, вугіллям • система опалення розведена по всіх поверхах • тепла підлога у ванній кімнаті • окремий особовий рахунок на електроенергію з пільговим тарифом на опалення • централізована вода . • каналізація – зливна яма (септик) Планування будинку Будинок має 2 поверхи: 86 кв.м. 1 поверх: • передпокій • кухня-вітальня • санвузол (ванна, унітаз, умивальник) • підлога – керамічна плитка • натяжні стелі 2 поверх: • 3 житлові кімнати (3 окремі та одна похідна) • санвузол (умивальник та унітаз) • підлога – ковролін • натяжні стелі Додаткові переваги • 2 бойлери для гарячої води • великий погріб при вході в будинок • простора тераса з мангальною зоною та умивальником • великий сарай, поділений на дві частини, з вольєром • забетонований майданчик для 2 автомобілів • можливість придбати сусідню ділянку та збільшити територію Ділянка • 6 соток • доглянутий газон • декоративні хвойні рослини • багато квітів • плодоносні дерева • гойдалка Локація Поряд знаходиться річка Шиянка, що створює приємну атмосферу для відпочинку на природі. Фахівець нерухомості Масленникова Ольга
Дніпро, Самарський
Продаж 2 поверхового будинку у м. Полтава Полтава 20
  • 7 комнатная
  • 215 м2
  • 7 соток
580 000 $
Продається приватний будинок. Найкраще місце в місті, історичний центр м. Полтава. Елітна нерухомість. Єдиний приватний будинок в парковій зоні центральної частини міста, в самому центрі всієї інфраструктури. Дуже комфортне, тихе місце. Будинок розташований в Центральному парку міста, на відстані 50-200 метрів знаходяться: 3 Офісних центри, 2 Фітнес-клуби, 2 Басейни, 5 Салонів Краси, Школа, Дитячий сад, Музична школа, 4 Університети, 2 Церкви, Театр, Кінотеатр, 6 Ресторанів, 3 Готелі, Супермаркет, 3 Продуктові магазини, ЦУМ, Бутики центральної вулиці, Медичний центр, Головний Музей міста, та інші об'єкти інфраструктури. Авторський ремонт, камін, утеплення стін, газове та електроопалення (узаконене), джерела автономного електроживлення, WI-FI 600 Mbit\s ! , найкращі кліматичні системи Daikin, 2 підвали (1- для вина та консервації; 2- для зберігання овочів). Місце для відпочинку з барбекю, пергола, фонтан. і т.д. Ділянка 7 соток, ландшафтний дизайн, фруктові дерева. Відеоспостереження, охоронна сигналізація, цілодобова охорона об'єкта. Можлива оплата в криптовалюті. Торг. В ОРЕНДУ НЕ ЗДАЄТЬСЯ !!!
Полтава
ПРОСТОРЕ домоволодіння з ВЕЛИЧЕЗНОЮ ділянкою 20сот Черкаси 5
  • Однокімнатна
  • 20 м2
  • 20 соток
18 500 $
Готові продавати за безготівковими розрахунками по Державним програмам Продаж домоволодіння на 20 сотках з будинком та великим потенціалом для будівництва в м.Корсунь-Шевченківський Пропонується до продажу просторе домоволодіння з земельною ділянкою 20 соток у затишному та зеленому місці. На ділянці розташований цегляний будинок у житловому стані, а також гараж і господарські споруди. Будинок має зручне планування та підійде як для проживання, так і для оновлення під сучасні потреби. На території є власна криниця — постійне джерело води. Ділянка рівна, доглянута, з плодовими молодими деревами. Просторий двір дозволяє облаштувати зону відпочинку, сад. Зручний заїзд, тиха вулиця, комфортне місце для життя. Переваги: -ділянка 20 соток -цегляний будинок -гараж та господарські споруди -фундамент під 2-поверховий будинок + проєкт -закуплені Вагомою перевагою є вже підготовлена база для нового будівництва: є фундамент під двоповерховий будинок та готовий проєкт — ви можете одразу розпочати реалізацію без зайвих витрат часу. будівельні блоки (за окрему плату) -власна криниця -кам’яний величезний погріб (може слугувати укриттям) -власний сад -тиха, спокійна локація Телефонуйте для детальної інформації та перегляду 0974619839, 0935597615
Черкаси
офлайн
РК Партнер Эстейт
На сайті з 16 квітня 2020