Нерубайське, вул.Курортна 21.3 сотки під забудову жилого будинку
Додано: 13 жовтня 2024, ID: 3157678
Характеристики
-
Расстояние до ближайшего города
до 5 км.
-
Кадастровый номер
5121084200
-
Площадь участка
21.33 соток
-
Коммуникации
Центральный водопровод, Вывоз отходов
-
Инфраструктура
Детский сад, Школа, Бювет, Остановка транспорта, Детская площадка, Аптека, Центр города, Отделение почты
-
Ландшафт
Водохранилище, Холмы
Опис
Терміновий продаж дуже гарної земельної ділянки неподалік Хаджебеївського лиману в с.Нерубайське, на НатІ, вул. Курортна, Одеський район, Одеська область. Ділянка має під'їзд з двох сторін, кутова, площа земельної ділянки - 21.33 сотки, ціна 21.300 у.о., ділянка має трішки неправильну форму, але гарний прямокутник, гарно ділимий, поряд вже побудувались і живуть люди. купуючи цю земельну ділянку, матимете змогу побудувати будинок своєї мрії в дуже прекрасному та тихому селі неподалік лиману, а саме головне що поряд з містом Одесою, всього лиш 20 хв. до центру міста Одеса на авто і десь 45хв. на 87 маршрутці! Звертайтесь в АН "РУбікон", за тел. 06******87 ( Вайбер, Вацап, Телеграм), Оксана Василівна.
Схожі оголошення
8
Продам земельну ділянку по вулиці Стражеска у Ворзелі. Цільове призначення землі: 02.01 Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. Категорія земель: землі житлової та громадської забудови. Загальна площа - 24,13 соток. Розміри вказані на фото. Ділянка розташована на перехресті, та має тристоронній асфальтований під'їзд. На території старі будівлі під знос. Є скважина 30 метрів.
4
Продам ділянку смт Слобожанське (Ювілейне) кооператив Антей, навпроти Метро вул. Сиренева,16
Ділянка 12 соток, розмір 23 м фасад на 52 м, приватизована, асфальтована дорога.
Усі комунікації: світло, вода, центральна каналізація, газ.
Ділянка загороджена. Закрите селище. Охорона.
ділянка: 12 сот.;
комісія: 5%
4
Земельна ділянка під забудову знаходиться поруч з державним кордоном з Польщею в с. Глиниці. На продаж пропонується 30 сот, можливий продаж усієї площі 50 сот за додаткову оплату. Деталі за телефоном