1  / 8
Неймовірна 1-к квартира з террасою та панорамною лоджією! Паруч парк! - фото 1
Неймовірна 1-к квартира з террасою та панорамною лоджією! Паруч парк! - фото 2
Неймовірна 1-к квартира з террасою та панорамною лоджією! Паруч парк! - фото 3
Неймовірна 1-к квартира з террасою та панорамною лоджією! Паруч парк! - фото 4
Неймовірна 1-к квартира з террасою та панорамною лоджією! Паруч парк! - фото 5
Неймовірна 1-к квартира з террасою та панорамною лоджією! Паруч парк! - фото 6
Неймовірна 1-к квартира з террасою та панорамною лоджією! Паруч парк! - фото 7
Неймовірна 1-к квартира з террасою та панорамною лоджією! Паруч парк! - фото 8

Неймовірна 1-к квартира з террасою та панорамною лоджією! Паруч парк!

Гостомель

Поскаржитись
43 000 $
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 28 березня 2026, ID: 4876872
Характеристики
  • Без комісії Так 
  • Кімнат
  • Загальна площа 40 м2
  • Площа кухні 18 м2
  • Поверх
  • Поверховість 10 
  • Ремонт Після будівельників 
  • Планування Роздільна 
  • Тип стін Цегляний 
  • Комфорт Панорамные окна, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Парковочное место, Гостевой паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Опис
Продаж великої 1-к квартири біля парку, з зручним виїздом до столиці!
Квартира розташована на 5 поверсі/ 10 поверхового будинку з ліфтом!
Найкраще планування:
-Велика кухня-вітальня з панорамною лоджією;
-Затишна кімната з виходом на терасу;
-Функціональна прихожа.
Автономне газове опалення!
А краєвид зачаровує з першого погляду!
Це квартира для життя, для комфортного та натхненного!
Телефонуйте, перегляд за попередньою домовленістю!
Зворотній зв’язок
Вікторія Шкарупа
офлайн
Схожі оголошення
Продаж 2-кімнатної (95м²) укомплектованої квартири в м. Київ, вул. Анни Ахматової, 22, Власник Київ 6
  • Двокімнатна
  • 95 м2
  • 24 / 24 пов.
165 000 $
Продаж 2-кімнатної квартири в Київ, вул. Анни Ахматової, 22 Простора та повністю укомплектована квартира площею 95м² на 24 поверсі. Продаж від власника. Квартира продумана до дрібниць — комфортне планування, якісне наповнення та багато місця для зберігання. Ідеально підійде для сім’ї або тих, хто цінує простір і готове житло без додаткових вкладень. Площа: 95 м² У квартирі: • 2 окремі кімнати • 24 поверх із гарним видом • кондиціонер у кожній кімнаті • роздільний санвузол • два великі гардероби • закритий балкон • бойлер на 80 л • вся техніка та меблі залишаються Будинок розташований у зручному районі з розвиненою інфраструктурою: поруч магазини, супермаркети, школи, садочки, транспорт та все необхідне для комфортного життя. Продаж від власника. Телефонуйте, домовимся про перегляд!
Київ, Дарницький
Продається укомплектована 2-кімнатна квартира (82м²) в м. Київ, вул. Анни Ахматової, 30 Київ 11
  • Двокімнатна
  • 82 м2
  • 20 / 20 пов.
132 000 $
Продаж 2-кімнатної квартири в Київ, вул. Анни Ахматової, 30 Простора квартира площею 82 м² на 20 поверсі. Продаж від власника. Квартира повністю готова до проживання — продумане планування, якісне наповнення та комфорт для щоденного життя. Світлий і функціональний простір, у якому все зроблено з розумом. Площа: 82 м² У квартирі: • 2 окремі кімнати • кондиціонер у кожній кімнаті • роздільний санвузол (є ванна та душ) • великі гардероби та багато місця для зберігання • закритий балкон • бойлер 80 л • вся техніка та меблі залишаються Будинок розташований у комфортному районі з розвиненою інфраструктурою: поруч супермаркети, школи, дитячі садки, кафе, транспорт та все необхідне для життя. Метро Позняки. Якщо шукаєте простору квартиру в хорошому районі Києва — телефонуйте, домовимося про перегляд. Квартира повністю готова до проживання та чекає на нових власників.
Київ, Дарницький
Продам 3х комн. квартиру на Крымском бульваре Одеса 10
  • Трикімнатна
  • 71 м2
  • 16 / 16 пов.
48 000 $
Предлагается к продаже 3-х комн. кв-ра, на Крымском бульваре/р-н «Сити Центра», Квартира общей площадью 71кв.м. «Сотовый проект» шикарная планировка, комнаты раздельные. В Квартире 4 лоджии. Сан.Узел раздельнй Т/Ванна. Установлен Бойлер. Вид из окон на море! Остается мебель и бытовая техника. Шикарное расположение. В пешей доступности: Северный Рынок, Торгово-Развлекательный Центр «Сити Центр», Школы, Детские Садики, Детские площадки, Парковая Зона. Удобная транспортная развязка во ВСЕ районы города. Цена 48 000у.е.
Одеса, Пересипський
офлайн
Вікторія Шкарупа
На сайті з 16 квітня 2020