1  / 12
Найвигідніша пропоцизія продажу квартири по Грушевського 110го - фото 1
Найвигідніша пропоцизія продажу квартири по Грушевського 110го - фото 2
Найвигідніша пропоцизія продажу квартири по Грушевського 110го - фото 3
Найвигідніша пропоцизія продажу квартири по Грушевського 110го - фото 4
Найвигідніша пропоцизія продажу квартири по Грушевського 110го - фото 5
Найвигідніша пропоцизія продажу квартири по Грушевського 110го - фото 6
Найвигідніша пропоцизія продажу квартири по Грушевського 110го - фото 7
Найвигідніша пропоцизія продажу квартири по Грушевського 110го - фото 8
Найвигідніша пропоцизія продажу квартири по Грушевського 110го - фото 9
Найвигідніша пропоцизія продажу квартири по Грушевського 110го - фото 10
Найвигідніша пропоцизія продажу квартири по Грушевського 110го - фото 11
Найвигідніша пропоцизія продажу квартири по Грушевського 110го - фото 12

Найвигідніша пропоцизія продажу квартири по Грушевського 110го

Черкаси

Поскаржитись
83 000 $
5 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 7 січня 2026, ID: 4641576
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 120 м2
  • Площа кухні 16 м2
  • Поверх 10 
  • Поверховість 17 
  • Ремонт Після будівельників 
  • Планування Роздільна 
  • Тип стін Газоблок 
  • Опалення Централізоване 
  • Комфорт Панорамные окна, Пожарная сигнализация 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Опис
Продаж класної трикімнатної квартири за найвигіднішою пропозицію! Загальна площа квартири 120 м2 , розташована на 10 поверсі 17-ти поверхового будинку за адресою Грушевського 110. Квартира має дві засклені та утеплені лоджії, 2 санвузли. Від забудовника виконане сучасне планування, великі кімнати та може легко трансформуватись в простору чотирикімнатну квартиру, відсутності несучих стін, відсутні нормативні заборони на перепланування.
Прекрасний вид на Дніпро. Стан квартири після будівельників.
Будинок зданий, можна розпочинати ремонт.
Характеристика будинку :
- будинок монолітно-каркасний;
- стіни - газоблок;
- утеплення - мінеральна вата 100 мм;
- опалення централізоване;
- горизонтальна розводка;
- індивідуальний тепловий лічильник на квартиру;
- розведена система водопостачання з встановленими лічильниками;
- розлучена система електропостачання;
стяжка підлоги;
- встановлені батареї;
- висота стелі 2.7м;
- вікна металопластикові WDS;
- лоджії засклені WDS;
- двері металеві протиударні;
- два ліфта (вантажний і пасажирський).

В дворі житлового комплексу збудовано багатоповерховий паркінг, бокси в якому продаються тільки для власників квартир ЖК. В паркінгу ще є вільні бокси.
Квартира з технічним паспортом
Всі документи на право власності оформлені
Зворотній зв’язок
Елла
офлайн
Схожі оголошення
Продаж 2-к квартири вул. Соломʼянська 29 Київ 3
  • Двокімнатна
  • 43 м2
  • 1 / 5 пов.
61 000 $
Продаж 2-к квартири вул. Соломʼянська 29. Не кутова, кімнати роздільні, санвузол суміжний. Всі меблі в наявності, встановлений новий бойлер, велика ванна. Газ, є лічильник електроенергії. Дуже зручне розташування - 5 хвилин до центру та вокзалу на авто, 10 хвилин на громадському транспорті. Поруч в 2 хв пішки вся інфраструктура: магазини, супермаркети, аптеки, пошта, ринок, банки, зупинки громадського транспорту, лікарні, школи, дитячий садочок, великий ландшафтний парк. Є місце для паркування авто. 044 200 10 80
Київ, Солом'янський
Продаж 1к квартира ЖК Каховський  вул.Каховська 62а. Дніпровський район. Київ 18
  • Однокімнатна
  • 31 м2
  • 7 / 25 пов.
55 500 $
В будинку є генератор, від якого працюють 2 пасажирські ліфти, опалення, вода, освітлення холу, камери спостереження, СКД. Продам видову 1к квартиру студію в ЖК Каховська по вул. Каховська 62а, м. Лівобережна, Микільська-Слобідка, Дніпровський район Квартира знаходиться на комфортному 7(ліфт не проблема, бо є генеретор) поверсі з 26. Завжди присутня вода навіть при відключеннях світла. Площа 31 кв.м., житлова з кухнею-нішею 21, 1 кв.м., санвузол 5кв.м. Також є незасклена лоджія. Стан після будівельників, що дозволить втілити свої найзаповітніші дизайнерські рішення, та милуватись неймовірним заходом сонця. На території комплексу розміщені кавярні, магазини, стоматологія, косметологічні та перукарські салони, дитячі та спортивні майданчики, підземний та наземний паркінг. Охорона в будинку 24/7. Комплекс знаходиться на лівому березі, в 5 хв пішком стильна та сучасна набережна. Поруч знаходиться пляж «Веселка», Зона Здоровя, в пішій доступності супермаркети АТБ, Новус, Сільпо, ТРЦ Комод, кінотеатр Мультиплекс. Зручна транспортна розвязка, до м.Лівобережна 15 хв пішим ходом. За деталями телефонуйте 095-908-49-11 Ростислав Ціна 55 500у.о.
Київ, Дніпровський
Продаж 2-к квартири вул. Олега Мудрака 31 Київ 4
  • Двокімнатна
  • 46 м2
  • 11 / 12 пов.
69 600 $
Продаж 2-к квартири вул. Олега Мудрака 31 Балкон можна облаштувати під кабінет/робоче місце з гарним простором. Поряд через дорогу природа, лісова зона, ідеально для прогулянок, пробіжок. Далі озера з зонами відпочинку. Зупинка громадського транспорту біля дому. 044 200 10 80
Київ, Святошинський