1  / 14
‼️НАЙДЕШЕВША‼️Продаж 1к кімнати в гуртожитку, р-н Гречани  ID: 39243 - фото 1
‼️НАЙДЕШЕВША‼️Продаж 1к кімнати в гуртожитку, р-н Гречани  ID: 39243 - фото 2
‼️НАЙДЕШЕВША‼️Продаж 1к кімнати в гуртожитку, р-н Гречани  ID: 39243 - фото 3
‼️НАЙДЕШЕВША‼️Продаж 1к кімнати в гуртожитку, р-н Гречани  ID: 39243 - фото 4
‼️НАЙДЕШЕВША‼️Продаж 1к кімнати в гуртожитку, р-н Гречани  ID: 39243 - фото 5
‼️НАЙДЕШЕВША‼️Продаж 1к кімнати в гуртожитку, р-н Гречани  ID: 39243 - фото 6
‼️НАЙДЕШЕВША‼️Продаж 1к кімнати в гуртожитку, р-н Гречани  ID: 39243 - фото 7
‼️НАЙДЕШЕВША‼️Продаж 1к кімнати в гуртожитку, р-н Гречани  ID: 39243 - фото 8
‼️НАЙДЕШЕВША‼️Продаж 1к кімнати в гуртожитку, р-н Гречани  ID: 39243 - фото 9
‼️НАЙДЕШЕВША‼️Продаж 1к кімнати в гуртожитку, р-н Гречани  ID: 39243 - фото 10
‼️НАЙДЕШЕВША‼️Продаж 1к кімнати в гуртожитку, р-н Гречани  ID: 39243 - фото 11
‼️НАЙДЕШЕВША‼️Продаж 1к кімнати в гуртожитку, р-н Гречани  ID: 39243 - фото 12
‼️НАЙДЕШЕВША‼️Продаж 1к кімнати в гуртожитку, р-н Гречани  ID: 39243 - фото 13
‼️НАЙДЕШЕВША‼️Продаж 1к кімнати в гуртожитку, р-н Гречани  ID: 39243 - фото 14

‼️НАЙДЕШЕВША‼️Продаж 1к кімнати в гуртожитку, р-н Гречани ID: 39243

Хмельницький

Поскаржитись
9 500 грн.
617 грн. за м²
9 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 9 квітня 2026, ID: 4921058
Характеристики
  • Без комиссии Ні 
  • Комнат
  • Общая площадь 15.4 м2
  • Площадь кухни 8 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Общежитие 
  • Тип стен Кирпичный 
Опис
Продається кімната в гуртожитку, 15,4 м² — 2 поверх

Пропонується до продажу світла та затишна кімната в гуртожитку коридорного типу, загальною площею 15,4 м², розташована на 2-му поверсі 2-поверхової будівлі.

Кімната в хорошому житловому стані, тепла й суха, не кутова ідеально підходить для проживання або здачі в оренду.

Переваги об’єкта:
Власний лічильник на світло
Вікно дерев'яне(але в гарному стані)
Натяжна стеля, вирівнені стіни поклеєні шпалери
Душова з бойлером, чистий санвузол.
Спокійні та порядні сусіди
Залишаються усі меблі та техніка
Зверху технічний поверх(двоскатний дах.
Є можливість розбудуватись.
Зручне розташування: поряд магазини, аптеки, зупинки транспорту, навчальні заклади
Тихий двір, хороша інфраструктура.
Мінімальне переоформлення 2%.
ТОРГ ПРИСУТНІЙ

Телефонуйте або пишіть для додаткової інформації чи перегляду!
Зворотній зв’язок
Ілона
офлайн