1  / 10
Метро Лівобережна. Продам 3к Пантелеймона Куліша вул., 11 - фото 1
Метро Лівобережна. Продам 3к Пантелеймона Куліша вул., 11 - фото 2
Метро Лівобережна. Продам 3к Пантелеймона Куліша вул., 11 - фото 3
Метро Лівобережна. Продам 3к Пантелеймона Куліша вул., 11 - фото 4
Метро Лівобережна. Продам 3к Пантелеймона Куліша вул., 11 - фото 5
Метро Лівобережна. Продам 3к Пантелеймона Куліша вул., 11 - фото 6
Метро Лівобережна. Продам 3к Пантелеймона Куліша вул., 11 - фото 7
Метро Лівобережна. Продам 3к Пантелеймона Куліша вул., 11 - фото 8
Метро Лівобережна. Продам 3к Пантелеймона Куліша вул., 11 - фото 9
Метро Лівобережна. Продам 3к Пантелеймона Куліша вул., 11 - фото 10

Метро Лівобережна. Продам 3к Пантелеймона Куліша вул., 11

Київ, Дніпровський

Поскаржитись
68 000 $
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 20 травня 2026, ID: 5030857
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 71 м2
  • Площа кухні 9 м2
  • Поверх 14 
  • Поверховість 16 
  • Ремонт Житловий стан 
  • Планування Роздільна 
  • Тип стін Панельний 
  • Опалення Централізоване 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне, Гостевой паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Опис
Пропонується до продажу 3-кімнатна квартира на Лівому березі, за адресою: вулиця Пантелеймона Куліша, 11, Микільська Слобідка.

Розташована на 14-му поверсі 16-ти поверхового будинку.

Продумане та зручне планування. Три окремі кімнати, роздільний санвузол, велика кухня, є комора для зберігання речей.

Квартира потребує ремонту.

Будинок серії БПС. Доглянутий підʼїзд, обладнаний пасажирським і вантажним ліфтами та системою доступу з магнітним замком.

Прибудинкова територія чиста й охайна, з наявними місцями для паркування.

Локація квартири поєднує зручну міську логістику та близькість до природи. Лише 10–15 хв. пішки до метро "Лівобережна" або залізничної станції "Київ-Дніпровський", звідки курсує міська електричка, що дозволяє швидко дістатися різних районів столиці. До центру міста дорога займає близько 10–15 хв. на авто.

Безпосередньо поруч розташовані парк "Перемога" та набережна Дніпра, які ідеально підходять для прогулянок та відпочинку. Район має розвинену інфраструктуру у пішій доступності: ТРЦ "Комод", кінотеатр, супермаркети "Le Silpo", "NOVUS", "АТБ", школи, дитячі садочки та гімназії.
Зворотній зв’язок
Агентство Concord 2
офлайн
Схожі оголошення
Старт продажу 3 секції ЖК "Борисо-Глібський 2", вул. Шкільна 42. Перший внесок 30%. Розстрочка від З Вишгород 4
  • Однокімнатна
  • 52.17 м2
  • 4 / 17 пов.
46 953 $
Старт продажу секції №3 в ЖК «Борисо-Глібський2» Найвигідніша ціна саме на старті продажу — далі ціни зростатимуть. Даруємо неймовірну знижку -25% та доступне розтермінування на 4 роки з першим внеском від 30% Наші переваги: Автономність: світло, вода та ліфти працюють безперебійно. Безпека: надійне протирадіаційне укриття (ПРУ) прямо в будинку. Доступність: Розтермінуваня до 4 років - комфортні умови для вашого бюджету. Зручність: сучасний підземний паркінг та розвинена інфраструктура центра міста Вишгород. Загальна площа квартири — 52,17м² • простора кухня — 17,17 м² • окрема кімната — 20,72 м² • великий санвузол — 5,27 м² • зручний коридор — 7,94 м² • лоджія Будинок розташований у центрі м.Вишгород — поруч супермаркети, школа, садочок, зупинки транспорту, набережна та вся інфраструктура для комфортного життя. Всього 10 км від Києва — поруч з Оболонським р-н. Телефонуйте зараз, щоб забронювати квартиру за найкращою ціною!
Вишгород
2-к квартира Київ, Голосіївський, 53000 $ Київ 9
  • Двокімнатна
  • 45 м2
  • 3 / 5 пов.
53 000 $
ТЕРМІНОВО!!! Без комісії для покупця!!! Вільна квартира, без ремонту але жити можна. Голосіївській район, Саперна Слобідка, пр. Науки, 35. Поряд метро Либідська. Маршрутка, тролейбус -15 хв. Знаходиться на 3/5 цегляного будинку. В будинку є газ , та можна поставити газову колонку для гарячої води. Зараз стоїть бойлер. Загальна площа становить 45 кв.м. Житлова площа становить 29 кв.м. Площа кухні: 6 кв.м. Комнати суміжні. Санвузол суміжний. Є балкон, засклений. Опалення централізоване. Індивідуальний лічильник на воду. Гаряча вода централізована. Тепла вода бойлер. Інтернет. Ціна 53000 $. Торг присутній. Від вгенства, без комісії.
Київ
Теремківська 3а, продаж 1к квартири , метро Теремки, Голосіївський район Київ 12
  • Однокімнатна
  • 53.1 м2
  • 8 / 24 пов.
103 500 $
Продаж 1-кімнатної квартири 53 м2 (євродвушка) з ремонтом в сучасному будинку 2019 року будівництва, вулиця Теремківська 3а, біля метро Теремки, Голосіївський район. Можливий продаж по програмі єВідновлення. Характеристики квартири: - загальна площа 53 м2, житлова - 16 м2, кухня - 12 м2 - планування: окрема спальня, простора кухня-вітальня, гардеробна, засклений балкон з робочою зоною. - поверх 8/24 поверхового будинку - висота стелі 2,75 м - стан: з ремонтом, з сучасними меблями та технікою - водяна тепла підлога в коридорі та санвузлі, додаткова електрична тепла підлога на балконі та в санвузлі Будинок: - монолітно-каркасний будинок 2019 року будівництва - клас комфорт - централізоване опалення - резервне живлення (генератор), забезпечує роботу ліфтів та водопостачання. - пропускна система - консьєрж-сервіс, відеонагляд, ОСББ - два пасажирські та один вантажний ліфт - цокольний поверх використовується як укриття - пандус - будинок має свою інфраструктуру: в під'їзді встановлено поштомати Нова Пошта, Розетка, Епіцентр, кавомашина. В будинку працюють магазин "Коло", салон краси, магазин косметики Інфраструктура: - метро Теремки 5 хвилин пішки, зручна траспортна розв'язка, поруч Одеська площа, що забезпечує швидкий виїзд в різні напрямки Києва або за місто - ТРЦ Respublika Park, Магелан, Ашан, Сільпо, Спорт Лайф, Столичний ринок, Епіцентр, школи та садочки - поруч парк «Феофанія», ВДНГ (Експоцентр), Голосіївський ліс, музей просто неба «Пирогово». 044 200 10 80
Київ, Голосіївський
офлайн
Агентство Concord 2
На сайті з 16 квітня 2020