1  / 5
Лісок! 1 кімнатна квартира, автономне опалення - фото 1
Лісок! 1 кімнатна квартира, автономне опалення - фото 2
Лісок! 1 кімнатна квартира, автономне опалення - фото 3
Лісок! 1 кімнатна квартира, автономне опалення - фото 4
Лісок! 1 кімнатна квартира, автономне опалення - фото 5

Лісок! 1 кімнатна квартира, автономне опалення

Полтава

Поскаржитись
6 999 грн.
259 грн. за м²
3 перегляди оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 24 березня 2026, ID: 4868958
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 27 м2
  • Площадь кухни 4 м2