1  / 20
Левобержная аренда квартиры. Раисы Окипной ул., 4 - фото 1
Левобержная аренда квартиры. Раисы Окипной ул., 4 - фото 2
Левобержная аренда квартиры. Раисы Окипной ул., 4 - фото 3
Левобержная аренда квартиры. Раисы Окипной ул., 4 - фото 4
Левобержная аренда квартиры. Раисы Окипной ул., 4 - фото 5
Левобержная аренда квартиры. Раисы Окипной ул., 4 - фото 6
Левобержная аренда квартиры. Раисы Окипной ул., 4 - фото 7
Левобержная аренда квартиры. Раисы Окипной ул., 4 - фото 8
Левобержная аренда квартиры. Раисы Окипной ул., 4 - фото 9
Левобержная аренда квартиры. Раисы Окипной ул., 4 - фото 10
Левобержная аренда квартиры. Раисы Окипной ул., 4 - фото 11
Левобержная аренда квартиры. Раисы Окипной ул., 4 - фото 12
Левобержная аренда квартиры. Раисы Окипной ул., 4 - фото 13
Левобержная аренда квартиры. Раисы Окипной ул., 4 - фото 14
Левобержная аренда квартиры. Раисы Окипной ул., 4 - фото 15
Левобержная аренда квартиры. Раисы Окипной ул., 4 - фото 16
Левобержная аренда квартиры. Раисы Окипной ул., 4 - фото 17
Левобержная аренда квартиры. Раисы Окипной ул., 4 - фото 18
Левобержная аренда квартиры. Раисы Окипной ул., 4 - фото 19
Левобержная аренда квартиры. Раисы Окипной ул., 4 - фото 20

Левобержная аренда квартиры. Раисы Окипной ул., 4

Київ, Дніпровський

Поскаржитись
19 990 грн.
250 грн. за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 13 квітня 2026, ID: 4933092
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 80 м2
  • Площадь кухни 15 м2
  • Этаж
  • Этажность
Опис
Оренда квартири біля метро Лівобережна!

вул. Раїси Окіпної, 4
Метро — 3 хвилини пішки

Зручний 3 поверх із 9
Площа — 80 м
Газова плита

Простора та світла квартира з гарним видом з вікон
Є все необхідне для комфортного проживання.

Одна з найкращих локацій на Лівому березі:
—велика кількість комерції поруч
— кафе, магазини, супермаркети —все під рукою
—зручна транспортна розв’язка

Ідеальний варіант для тих, хто шукає комфорт та швидкий доступ до метро.

Вартість: 23.000 грн/місяць
Зворотній зв’язок
Бойко Оксана Михайловна
офлайн