Квартира/офіс 103 м² у ЖК Gloria Park, метро Нивки
Додано: 20 травня 2026, ID: 5031069
Характеристики
-
Без комісії
Так
-
Кімнат
2
-
Загальна площа
103 м2
-
Площа кухні
4.5 м2
-
Поверх
9
-
Поверховість
12
-
Планування
Студія
-
Тип стін
Монолітний
-
Комфорт
Кондиционер, Душевая кабина, Мебель на кухне, Панорамные окна, Охраняемая территория, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт
Опис
квартира/офіс 103 кв.м. у житловому фонді. ЖК «Глорія Парк». Метро Нивки.
Квартира 103 кв.м., 9 поверх в ЖК «Глорія парк». У квартирі було зроблено перепланування. Родзинкою квартири є великий відкритий простір однієї з кімнат, понад 60 квадратних метрів, друга кімната - 20,5 квадратних метрів, автономна кухня та санвузол, балкон. Квартира двостороння, вікна виходять у двір та на вулицю Олександрівська. В квартирі виконаний офісний ремонт, меблі та вбудована техніка.
ЖК "Gloria Park" – сучасний комплекс, складається з трьох житлових будинків та секції з офісними та торговими приміщеннями, має власну інфраструктуру та прибудинкову, закриту територію. Є підземний паркінг. В будинку ОСББ. Метро Нивки - 200 метрів, зручне транспортне сполучення, поруч дитячий садок, школа, супермаркет, ринок, торгово-розважальний центр, розважальні заклади, спортивно-оздоровчий центр, спорткомплекс, готель, платна стоянка.
Схожі оголошення
4
- Двокімнатна
- 47 м2
- 8 / 9 пов.
Продаж 2-к квартири вул. Дмитра Луценка 12а.
ЖК Британский квартал.
Cанвузол- cуміжний. Євроремонт.
Меблювання з побутовою технікою.
Охорона території, грузовий ліфт.
044 200 10 80
3
- Трикімнатна
- 113 м2
- 25 / 26 пов.
Продаж просторої дворівневої квартири в ЖК “Абрикосовий”,
Площею 113 м² — ідеальне поєднання комфорту, стилю та зручного розташування.
• Панорамний вид із вікон
• Поруч ТРЦ “Республіка” та “Магелан”
• Розвинена інфраструктура — школи, садочки, магазини,
• Усього 5 хвилин до метро
044 200 10 80
4
- Однокімнатна
- 33.8 м2
- 8 / 21 пов.
Продаж 1-к квартири вул. Василя Стуса 35а.
Квартира з ремонтом в новому будинку бізнес класу ЖК Be the One.
Квартира має простору кухню-вітальню з якої є вихід на великий балкон, окрему спальну кімнату та суміжний санвузол.
В квартирі зроблений косметичний ремонт, залишилось доставити меблі.
Комплекс має закриту територію з охороною та підземним паркінгом.
044 200 10 80