1  / 6
Квартира, у яку легко закохатись. 1к в Ірпені, біля набережної, газ! - фото 1
Квартира, у яку легко закохатись. 1к в Ірпені, біля набережної, газ! - фото 2
Квартира, у яку легко закохатись. 1к в Ірпені, біля набережної, газ! - фото 3
Квартира, у яку легко закохатись. 1к в Ірпені, біля набережної, газ! - фото 4
Квартира, у яку легко закохатись. 1к в Ірпені, біля набережної, газ! - фото 5
Квартира, у яку легко закохатись. 1к в Ірпені, біля набережної, газ! - фото 6

Квартира, у яку легко закохатись. 1к в Ірпені, біля набережної, газ!

Ірпінь

Поскаржитись
2 189 160 грн.
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 5 грудня 2025, ID: 4542157
Характеристики
  • Без комісії Так 
  • Кімнат
  • Загальна площа 40.54 м2
  • Площа кухні 10.5 м2
  • Поверх
  • Поверховість 10 
  • Ремонт Після будівельників 
  • Планування Роздільна 
  • Тип стін Монолітний 
  • Комфорт Гардероб, Панорамные окна, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Парковочное место, Гостевой паркинг, Лифт, Грузовой лифт, Автономный электрогенератор 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Опис
Квартира, у яку легко закохатись: правильне планування, простора гардеробна, відкрита лоджія та комфортне індивідуальне газове опалення. Ідеальний варіант для тих, хто хоче зручний побут і сучасний простір без зайвих переплат.

Будинок 35 / 7 поверх
1-кімнатна квартира №48 — 40.54 м²
Ціна: 2 189 160 грн (54 000 грн/м²)

Що вже є в квартирі:
– індивідуальне газове опалення (комфорт і економія)
– гардеробна кімната — окрема зона для зберігання
– відкрита лоджія, яку можна облаштувати під робоче місце або лаунж
– базове наповнення від забудовника

Є розстрочка від забудовника
Перший внесок — від 50%
1 140 188 грн
Строк — до 24 місяців.

Будинок у затишній частині комплексу: поруч все потрібне для життя — магазини, спорт, школи, набережна для прогулянок. Локація комфортна як для життя, так і для здачі в оренду.

Хороший варіант для тих, хто хоче власний зручний простір в Ірпені з адекватним бюджетом та можливістю розстрочки.

Телефонуйте, для уточнення інфррмації та прорахунку розстрочки
3 8 0 9 5 5 3 2 9 3 5 2
Зворотній зв’язок
Альона
офлайн