1  / 13
Квартира проспект Соборності від власника вже вільна - фото 1
Квартира проспект Соборності від власника вже вільна - фото 2
Квартира проспект Соборності від власника вже вільна - фото 3
Квартира проспект Соборності від власника вже вільна - фото 4
Квартира проспект Соборності від власника вже вільна - фото 5
Квартира проспект Соборності від власника вже вільна - фото 6
Квартира проспект Соборності від власника вже вільна - фото 7
Квартира проспект Соборності від власника вже вільна - фото 8
Квартира проспект Соборності від власника вже вільна - фото 9
Квартира проспект Соборності від власника вже вільна - фото 10
Квартира проспект Соборності від власника вже вільна - фото 11
Квартира проспект Соборності від власника вже вільна - фото 12
Квартира проспект Соборності від власника вже вільна - фото 13

Квартира проспект Соборності від власника вже вільна

Луцьк

Поскаржитись
14 500 грн.
254 грн. за м²
1 перегляд оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 24 березня 2026, ID: 4868232
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 57 м2
  • Площадь кухни 8 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • С мебелью Так 
  • Тип дома Жилой фонд 80-90-е 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Комфорт Ванна, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Вывоз отходов 
  • Инфраструктура Детский сад, Школа, Остановка транспорта, Рынок, Детская площадка, Аптека, Отделение почты, Автовокзал, ЖД станция 
Опис
Здається світла та простора 2-кімнатна квартира на 9 поверсі.
Квартира в хорошому стані, чиста та доглянута.
Дві окремі кімнати
Є всі необхідні меблі та техніка
Кухня обладнана
Санвузол роздільнийЛоджія
Гарний вид з вікна
Будинок з ліфтом, спокійний район, зручна транспортна розв’язка, поруч магазини, школа, садок.
Підійде для сім’ї або працюючих людей. Ціна 15000 + кп Встановлені лічильники води та газу є бойлер
Зворотній зв’язок
Сергій
офлайн