1  / 20
Квартира на Митниці площею 102 м2. Можна з тваринками. - фото 1
Квартира на Митниці площею 102 м2. Можна з тваринками. - фото 2
Квартира на Митниці площею 102 м2. Можна з тваринками. - фото 3
Квартира на Митниці площею 102 м2. Можна з тваринками. - фото 4
Квартира на Митниці площею 102 м2. Можна з тваринками. - фото 5
Квартира на Митниці площею 102 м2. Можна з тваринками. - фото 6
Квартира на Митниці площею 102 м2. Можна з тваринками. - фото 7
Квартира на Митниці площею 102 м2. Можна з тваринками. - фото 8
Квартира на Митниці площею 102 м2. Можна з тваринками. - фото 9
Квартира на Митниці площею 102 м2. Можна з тваринками. - фото 10
Квартира на Митниці площею 102 м2. Можна з тваринками. - фото 11
Квартира на Митниці площею 102 м2. Можна з тваринками. - фото 12
Квартира на Митниці площею 102 м2. Можна з тваринками. - фото 13
Квартира на Митниці площею 102 м2. Можна з тваринками. - фото 14
Квартира на Митниці площею 102 м2. Можна з тваринками. - фото 15
Квартира на Митниці площею 102 м2. Можна з тваринками. - фото 16
Квартира на Митниці площею 102 м2. Можна з тваринками. - фото 17
Квартира на Митниці площею 102 м2. Можна з тваринками. - фото 18
Квартира на Митниці площею 102 м2. Можна з тваринками. - фото 19
Квартира на Митниці площею 102 м2. Можна з тваринками. - фото 20

Квартира на Митниці площею 102 м2. Можна з тваринками.

Черкаси

Поскаржитись
24 000 грн.
235 грн. за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 21 травня 2026, ID: 5036056
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 102 м2
  • Площадь кухни 30 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • С мебелью Так 
  • Тип дома Жилой фонд 80-90-е 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Душевая кабина, Мебель на кухне, Гардероб, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод 
  • Инфраструктура Детский сад, Школа, Остановка транспорта, Аптека 
Опис
Оренда 4-кімнатної квартири по вул. Героїв Дніпра, 35 на Митниці, яка розташована на 5 поверсі 9-поверхового будинку.
Квартира з якісним ремонтом. Велика кухня-студія, 3 спальні кімнати, гардеробна, 2 санвузла, ванна - джакузі.
При вимкненні світла працює все - інтернет, опалення, вода.
З побутової техніки - 2 кондиціонера, посудомийна машинка, великий холодильник, пральна машинка, мікрохвильова пічка, електрочайник, пилосос.
Комунальні послуги в зимовий період - до 4000 грн.
Вся інфраструктура поруч: 2 школи, садочок, торгівельний центр, магазини, транспортна зупинка. До Дніпра і чудового пляжу 5 хвилин пішки.
Можливе заселення з тваринками.
Показ в зручний для вас час.
Зворотній зв’язок
Наталія
офлайн