1  / 20
Квартира , можливл під бізнес - фото 1
Квартира , можливл під бізнес - фото 2
Квартира , можливл під бізнес - фото 3
Квартира , можливл під бізнес - фото 4
Квартира , можливл під бізнес - фото 5
Квартира , можливл під бізнес - фото 6
Квартира , можливл під бізнес - фото 7
Квартира , можливл під бізнес - фото 8
Квартира , можливл під бізнес - фото 9
Квартира , можливл під бізнес - фото 10
Квартира , можливл під бізнес - фото 11
Квартира , можливл під бізнес - фото 12
Квартира , можливл під бізнес - фото 13
Квартира , можливл під бізнес - фото 14
Квартира , можливл під бізнес - фото 15
Квартира , можливл під бізнес - фото 16
Квартира , можливл під бізнес - фото 17
Квартира , можливл під бізнес - фото 18
Квартира , можливл під бізнес - фото 19
Квартира , можливл під бізнес - фото 20

Квартира , можливл під бізнес

Борислав

Поскаржитись
19 999 $
84 перегляди оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 29 серпня 2025, ID: 4240516
Характеристики
  • Без комісії Так 
  • Кімнат
  • Загальна площа 75.3 м2
  • Площа кухні 25 м2
  • Поверх
  • Поверховість
  • Тип будинку Сталінка 
  • Ремонт Під чистове оздоблення 
  • Планування Вільне планування 
  • Опалення Централізоване 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Опис
Продаж 2-кімнатної квартири в Бориславі!
Пропонується на продаж затишна 2-кімнатна квартира в центрі Борислава, розташована на [1-поверх] [будинок 31 вул. Івасюка].
Квартира потребує ремонту,підійде для комфортного проживання або здачі в оренду під бізнес
• Площа: [75] м²
• Стан: [ремонт / без ремонту]
• Зручності: [газ/центральне опалення, пічне,тощо]
• Транспортна доступність: зупинка транспорту в пішій доступності, поруч супермаркет, школа, садок та інші об’єкти інфраструктури.
Ціна: 21000
Можливий торг!
Для деталей та запису на перегляд телефонуйте за номером: [09******11] або пишіть в повідомлення.
Зворотній зв’язок
andriy.zakhtey75
офлайн
Схожі оголошення
Затишна квартира на першому поверсі в спальному районі Київ 10
  • Однокімнатна
  • 21 м2
  • 1 / 5 пов.
38 000 $
Продається чудова, світла та затишна квартира в спокійному спальному районі. Проспект Леся Курбаса. Ідеальний варіант для тих, хто цінує комфорт і готовий до переїзду без зайвих клопотів. Основні переваги: Перший поверх: Безпечний, зручний варіант для будь-якого віку. Стан: Виконано якісний ремонт — квартира повністю готова до проживання. Автономність: Всі зручності (душ, туалет, власна кухня) знаходяться безпосередньо в квартирі. Комплектація: Продаж здійснюється за принципом «заходь і живи». Усі меблі та техніка залишаються новому власнику: холодильник, електроплита, витяжка, кондиціонер, пральна машина та мікрохвильова піч. Локація та інфраструктура: Будинок має чудове розташування в районі швидкісного трамвая, що забезпечує зручне сполучення з містом. У пішій доступності є все необхідне для життя: - Торгові центри та кінотеатри для відпочинку. - Супермаркети та ринок для зручних покупок. - Школи, садочки та дитячі майданчики — ідеально для сімей з дітьми. Це квартира, у якій ви відчуєте затишок з першої хвилини. Телефонуйте, щоб домовитися про перегляд!
Київ, Святошинський
Продаж 2к квартири ЖК Авеню 42 вулиця Валер'яна Підмогильного 5 (Глушкова 42), метро Теремки 7 хвили Київ 9
  • Двокімнатна
  • 62 м2
  • 14 / 25 пов.
90 000 $
Продаж нової 2к квартири в зручній локації - до метро Теремки 7 хвилин пішки, - вулиця Валер'яна Підмогильного 5 (Глушкова 42), - сучасний ЖК Авеню 42, закрита територія з охороною - зелений та обжитий Голосіївський район - поруч із лісом, територія оздоблена - будинок зданий в експлуатацію, присвоєна адреса, ключі на руках.Будинок 2024 року. Загальна площа квартири: 63 кв. м., кухня- вітальня: 13кв.м, кімнати: 16 та 18 кв.м, висота стелі: 2,7 м, передпокій: 11 кв.м., санвузол сумісний: 4 кв.м.. є балкон. Беспечний і комфортний 14 поверх, 3 ліфти, є генератор на ліфт. Лічильники на воду, опалення та світло, встановлені радіатори, якісні вхідні двері, панорамні вікна з подвійним склопакетом, опалення централізоване прибудинкова парковка Поруч ТРЦ "Республіка", два "Епіцентра", "Магелан", “Метро”, Феофанія, Голосіївський парк. Супермаркет Велика кишеня і Одеський ринок. Поряд з будинком знаходяться дитячі садки та школи. Будується багаторівневий паркінг. Ціна: 90000у.е. Тел. 063-978-83-80, Ольга.
Київ, Голосіївський
Продаж 3 кім. квартири 66,0 кв.м Зодчих 40, Святошинський район Київ 6
  • Трикімнатна
  • 66 м2
  • 2 / 9 пов.
75 000 $
Продаж 3 кімнатної квартири по Зодчих 40,Святошинський райо н. 2 / 9 поверхового будинку. Планування Загальна площа 66,0 кв.м Житлова 42,0 кв.м Кухня 8,0 кв.м Газ ! Квартира дуже тепла в житловому стані ,2 балкона.Тихий,спокійний район з добре розвиненою інфраструктурою .Поруч з будинком дитячі заклади,школи, зупинки міського транспорту у всі напрямки Києва, швидкісний трамвай. Ціна 75000 у.о. 0975004360 Ольга valion.ua/ 1148290
Київ, Святошинський
офлайн
andriy.zakhtey75
На сайті з 16 квітня 2020