1  / 11
Квартира метро Шулявка, Соломенский район, готовы на Е-Відновлення - фото 1
Квартира метро Шулявка, Соломенский район, готовы на Е-Відновлення - фото 2
Квартира метро Шулявка, Соломенский район, готовы на Е-Відновлення - фото 3
Квартира метро Шулявка, Соломенский район, готовы на Е-Відновлення - фото 4
Квартира метро Шулявка, Соломенский район, готовы на Е-Відновлення - фото 5
Квартира метро Шулявка, Соломенский район, готовы на Е-Відновлення - фото 6
Квартира метро Шулявка, Соломенский район, готовы на Е-Відновлення - фото 7
Квартира метро Шулявка, Соломенский район, готовы на Е-Відновлення - фото 8
Квартира метро Шулявка, Соломенский район, готовы на Е-Відновлення - фото 9
Квартира метро Шулявка, Соломенский район, готовы на Е-Відновлення - фото 10
Квартира метро Шулявка, Соломенский район, готовы на Е-Відновлення - фото 11

Квартира метро Шулявка, Соломенский район, готовы на Е-Відновлення

Київ, Солом'янський

Поскаржитись
57 000 $
2 перегляди оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 3 квітня 2026, ID: 4901390
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 43 м2
  • Площа кухні 11 м2
  • Поверх 10 
  • Поверховість 16 
Опис
Продаеться отличная, просторная квартира в соломенском районе.
Квартира нходиться на 10м этаже 16и этажного дома. Дом 1993 года постройки.
Дом находиться вдоль улицы Вадима Гетьмана и ул. Полевой.
Адрес: Вадима Гетьмана 46А
Все фото соответствуют действительности.
Новая проводка.
Хороший ремонт, ровные стены, пол ламинат.
Кондиционер.
Парадный в хорошем состоянии.
Возможно как для себя так и под аренду, цена аренды на данный момент 12000 грн.
Просмотры по договоренности.
Е-відновлення готовы рассмотреть.
Зворотній зв’язок
Ярослав
офлайн
Схожі оголошення
БЕЗ%, продам 1кімнатну ЖК 52 Перлина (Печерськ плаза), вул.Бойчука 19А (Кіквідзе) Печерськ, Київ Київ 11
  • Однокімнатна
  • 60 м2
  • 7 / 11 пов.
134 900 евр.
БЕЗ%, продам 1кімнатну ЖК 52 Перлина (Печерськ плаза), вул.Бойчука 19А (Кіквідзе) Печерськ, Київ Квартира в новому ЖК на Печерську, стан після будівельників (стяжка, штукатурка) Планування квартири: -60м2 -7 поверх -хол 14.4м2 -кімната 18.6м2 -кухня 18.6м2 -санвузол 6.6м2 -балкон 1.7м2 (вихід з кухні) -одностороння (вид у двір комплексу) -будинок газифіковано! Комплекс закритого типу, цілодобова охорона, підземний паркінг. Чудовий та зелений двір комплексу, дитячі площадки, не чутно шуму вулиці, можливо переобладнати у двокімнатну квартиру. Будинок введений в експлуатацію!!! Документи про право власності на руках!!! Житловий фонд (не апартаменти)!!! Прекрасний варіант за прийнятні кошти!
Київ, Печерський
БЕЗ%, КАDЕНЮК homes — простір, де кожен дім має свою планету. Ходосівка 12
  • Чотирикімнатна
  • 176 м2
  • 1 / 1 пов.
150 000 $
КАDЕНЮК homes — простір, де кожен дім має свою планету. А яка буде твоя? У самому серці мальовничої Ходосівки розташувалося унікальне котеджне містечко КАDЕНЮК homes, де архітектура перетворюється на космічну подорож. Тут кожен будинок — це символ планети Сонячної системи: з власним кольором, енергією та характером. Вибирай те, що резонує з тобою: • Марс — рішучий, рудий, з характером; • Нептун — спокійний, глибокий синій; • Земля — життєстверджуючий зелений; • Меркурій — стриманий, сірий, з текстурами кратерів; • І ще багато інших «планет», кожна з яких — неповторна! Переваги КАДЕНЮК homes: • Просторі таунхауси 174 м2 на 3 рівнях; • Власна ділянка біля кожного будинку; • Сучасне планування та індивідуальне опалення; • Закрита територія з дизайнерським благоустроєм; • Атмосфера, яка надихає — ідеально для життя або творчості. Живи не просто у будинку — живи на власній планеті. Запрошуємо на перегляд! Обери свою орбіту в КАДЕНЮК homes уже сьогодні!
Ходосівка
Продам 3к квартиру 101м2, Малопідвальна 12/10, Хрещатик, Майдан Незалежності, Золоті Ворота. Київ 8
  • Трикімнатна
  • 101 м2
  • 3 / 4 пов.
385 000 $
Продам 3к квартиру 101м2, Малопідвальна 12/10, Хрещатик, Майдан Незалежності, Золоті Ворота. Справжня перлина у історичному серці Києва!!! Будинок на вулиці Малопідвальна 12/10 споруджувався в 1887 році на замовлення княгині Г. Любомирської. Автор проекту – відомий київський архітектор В. Ніколаєв. В архітектурі помітне поєднання рис історизму та цегляного стилю. В будинку на початку ХХ століття проживали важливі для історії Києва персони. У 1999 році було зроблено капітальну реконструкцію будинку з заміною перекриттів на залізобетонні. Дуже затишна трикімнатна квартира на 3/4 поверхового цегляного будинку. Чистий та охайний підїзд на шість квартир. Загальна площа квартири 101.30м2, житлова 61.40м2, Н-3.4м • Велика вітальня 20.90м2 • Спальня 23.40м2 • Кабінет 17.10м2 • Кухня 10.10м2 • Два санвузла з вікнами (1.70м2 та 5.90м2) • Гардеробна 1.70м2 • Дві великі лоджії Ремонт в класичному стилі, якісні міжкімнатні двері, кондиціонери, обладнана кухня. Тихий та зелений дворик з цілодобовою охороною та відео спостереженням. У пішій доступності станції метро: Хрещатик, Майдан Незалежності, Золоті ворота, Театральна.
Київ, Шевченківський, Центр
офлайн
Ярослав
На сайті з 16 квітня 2020