1  / 5
Квартира 58,3м² ВАУЧЕР + РОЗТЕРМІНУВАННЯ ЖК Міланж - фото 1
Квартира 58,3м² ВАУЧЕР + РОЗТЕРМІНУВАННЯ ЖК Міланж - фото 2
Квартира 58,3м² ВАУЧЕР + РОЗТЕРМІНУВАННЯ ЖК Міланж - фото 3
Квартира 58,3м² ВАУЧЕР + РОЗТЕРМІНУВАННЯ ЖК Міланж - фото 4
Квартира 58,3м² ВАУЧЕР + РОЗТЕРМІНУВАННЯ ЖК Міланж - фото 5

Квартира 58,3м² ВАУЧЕР + РОЗТЕРМІНУВАННЯ ЖК Міланж

Мила

Поскаржитись
58 300 $
2 перегляди оголошення | 1 сьогодні Показати статистику
Додано: 20 травня 2026, ID: 5029270
Характеристики
  • Без комісії Так 
  • Кімнат
  • Загальна площа 58.3 м2
  • Площа кухні 23.77 м2
  • Поверх
  • Поверховість
  • Планування Вільне планування 
  • Тип стін Цегляний 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Скважина, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Опис
Простора квартира у сучасному ЖК комфорт-класу «Міланж» у с. Мила, Житомирська траса. Функціональне планування квартири дозволяє реалізувати як простору двокімнатну квартиру.
Доступні всі державні програми: єОселя, сертифікати єВідновлення, житлові ваучери. Можливе оформлення ваучер/сертифікат + розтермінування на залишок до 18 місяців без здорожчання.

БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ

Площа квартири — 58,3 м²
Поверх — 2, 3, 4/4
Термін готовності — 2 квартал 2026 року
Квартира без перестінків, вільне планування — можливість створити простір повністю під власні потреби.

Комплекс будується з червоної цегли товщиною 380 мм, утеплення — базальтова вата та пінополістирол. Встановлені енергоефективні вікна з 5-камерним профілем та 2-камерним склопакетом.
Будинок має енергетичний сертифікат класу В. Для опалення рекомендована електрична тепла підлога — економне та ефективне рішення.
У ЖК передбачено власну свердловину з системою фільтрації води, центральну каналізацію та сучасне укриття із санвузлами, вентиляцією, місцем для зберігання води й продуктів, двома виходами та протипожежними дверима.

Комплекс продуманий для комфортного життя: пандуси, місця для зберігання колясок, велосипедні та самокатні зони. На першому поверсі — власна комерція.
Поруч уся необхідна інфраструктура:
Фора — 5 хвилин
АТБ — 8 хвилин
Мегамаркет — 13 хвилин
5 хвилин пішки до зупинки транспорту у напрямку метро Житомирська
3 хвилини до державної школи автомобілем або шкільним автобусом

Телефонуйте для детальної консультації, підбору найкращого планування та перегляду комплексу.
Зворотній зв’язок
Анна
офлайн
Схожі оголошення
Продам 3 к кв.пр.Слобожанський 135 Дніпро 10
  • Трикімнатна
  • 60.5 м2
  • 4 / 9 пов.
4 000 $
Продам 3-кімнатну квартиру на проспекті Слобожанському, 135 у будинку зі спецпроєктом. Характеристики: Загальна площа — 60,5 м² 4 поверх Новий ліфт Усі кімнати окремі Газова плита Металопластикові вікна На підлозі — ламінат Балкон та лоджія Залишаються всі меблі та побутова техніка — можна заїжджати та жити без додаткових витрат. згодні на безготівковий розрахунок,
Дніпро, Індустріальний
Продам 1-кімнатну квартиру на вул. Свєтлова Дніпро 4
  • Однокімнатна
  • 28.8 м2
  • 2 / 2 пов.
16 000 $
Продам 1-кімнатну квартиру на вул. Свєтлова Пропонується до продажу затишна квартира за адресою: вул. Свєтлова, 44. Поверх: 2/2 Загальна площа: 28, 8 м² Будинок: цегляний Гаряча вода: бойлер Є невеликий балкон висота стелі 3, 2 Квартира розташована на комфортному другому поверсі малоповерхового будинку. Чудовий варіант як для комерційного призначення
Дніпро, Шевченківський
1-к квартира Київ, Святошинський, 67500 $ Київ 18
  • Однокімнатна
  • 43.6 м2
  • 2 / 5 пов.
67 500 $
ТУТ є ВСЕ. Залишилося лише ПРИВЕЗТИ ВАЛІЗУ Київ ЖК Обухівський Квартал вул. Обухівська, 91 Святошинський район Біличі Нобіличі Академмістечко ЯКЩО ВИ ПРАЦЮЄТЕ ОНЛАЙН, ВАМ ВАЖЛИВО НЕ ЛИШЕ ДЕ ЖИТИ, А Й ЯК ЖИТИ. Закрили ноутбук. Вийшли з дому. І вже через кілька хвилин Ви гуляєте ЛІСОМ або відпочиваєте БІЛЯ ОЗЕРА. Без заторів. Без поїздок за місто. Без витраченого часу. КВАРТИРА, ЯКА НЕ ПОТРЕБУЄ ЖОДНИХ ДОДАТКОВИХ ВКЛАДЕНЬ НОВИЙ сучасний ремонт з меблями і технікою Опалення. Вода. Електрика НЕ ЗАЛЕЖАТЬ ВІД МІСЬКИХ МЕРЕЖ. ВЛАСНИЙ - твердотепаливний котел свердловина генератор та ДБЖ МЕТРО Академмістечко 15 хвилин Ліс Озеро ЖИТИ В КИЄВІ. ПОВЕРТАТИСЯ ДОДОМУ НІБИ ЗА МІСТО Ціна 67500у.о. БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ. ТОРГ комісія: 5%
Київ