1  / 12
Квартира, 3к. Житловий стан. проспект Соборності, 1а, Соцмісто Дніпровський район - фото 1
Квартира, 3к. Житловий стан. проспект Соборності, 1а, Соцмісто Дніпровський район - фото 2
Квартира, 3к. Житловий стан. проспект Соборності, 1а, Соцмісто Дніпровський район - фото 3
Квартира, 3к. Житловий стан. проспект Соборності, 1а, Соцмісто Дніпровський район - фото 4
Квартира, 3к. Житловий стан. проспект Соборності, 1а, Соцмісто Дніпровський район - фото 5
Квартира, 3к. Житловий стан. проспект Соборності, 1а, Соцмісто Дніпровський район - фото 6
Квартира, 3к. Житловий стан. проспект Соборності, 1а, Соцмісто Дніпровський район - фото 7
Квартира, 3к. Житловий стан. проспект Соборності, 1а, Соцмісто Дніпровський район - фото 8
Квартира, 3к. Житловий стан. проспект Соборності, 1а, Соцмісто Дніпровський район - фото 9
Квартира, 3к. Житловий стан. проспект Соборності, 1а, Соцмісто Дніпровський район - фото 10
Квартира, 3к. Житловий стан. проспект Соборності, 1а, Соцмісто Дніпровський район - фото 11
Квартира, 3к. Житловий стан. проспект Соборності, 1а, Соцмісто Дніпровський район - фото 12

Квартира, 3к. Житловий стан. проспект Соборності, 1а, Соцмісто Дніпровський район

Київ, Дніпровський

Поскаржитись
58 000 $
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 11 травня 2026, ID: 5008494
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 48.9 м2
  • Площа кухні 6.4 м2
  • Поверх
  • Поверховість
  • Ремонт Житловий стан 
Опис
Простір з безмежними можливостями біля ТЦ «Дарниця»!

Пропонується до продажу 3-кімнатна квартира площею 48,9 м², розташована на 1-му поверсі 5-поверхового цегляного будинку в Дніпровському районі за адресою: проспект Соборності, 1а.

Квартира збережена в акуратному житловому стані: усі комунікації справні, електрика та сантехніка працюють належним чином, а сторонні запахи відсутні. Хоча помешкання потребує сучасного ремонту, воно повністю функціональне — формат «заходь і живи» дозволяє заїхати одразу після покупки та поступово втілювати власні дизайнерські ідеї. Великою перевагою є те, що всі меблі та техніка залишаються новому власнику, що робить цей об'єкт готовим готовим бізнесом для здачі в оренду без додаткових вкладень.

Будинок розташований таким чином, що його корпус слугує природним бар'єром, захищаючи внутрішнє подвір'я від галасу проспекту. Двір напівзакритого типу виглядає дуже охайно: тут багато багаторічних дерев, що створюють затишок, встановлені лавочки для відпочинку та безпечний дитячий майданчик. Завдяки комерції на перших поверхах територія завжди добре освітлена та людна, що створює додаткове відчуття безпеки. Для власників авто передбачені місця для паркування безпосередньо у дворі.

Локація на проспекті Соборності — це потужний транспортний та інфраструктурний хаб. Буквально «двері в двері» знаходиться ТЦ «Дарниця» з численними магазинами, кафе та аптеками. У кроковій доступності — супермаркети «АТБ» та «Сільпо», банківські відділення, школи та дитячі садки.

Транспортні можливості вражають: 10–15 хвилин до станцій метро «Лівобережна», «Дарниця» або «Звіринецька» (Дружби народів). Прямий виїзд на міст Патона дозволяє максимально швидко дістатися Печерська та центру столиці. А для вечірніх прогулянок усього за 15 хвилин пішки відкривається Русанівська набережна з її знаменитими фонтанами та зонами відпочинку біля води.

Можливий обмін на вашу нерухомість. Усі подробиці про квартиру та про її придбання за телефоном.

Телефонуйте у будь-який час! Ми завжди раді вам допомогти!

Надаємо повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків.

Великий досвід допомоги по купівлі квартир за державними програмами:
1) Є-оселя
2) Житло для ВПО та військових (постанова 280)
3) Сертифікат на зруйноване житло

З нами безпечно, якісно, вигідно!
Зворотній зв’язок
РК Золоті Ворота
офлайн
Схожі оголошення
1-к квартира Київ, Дніпровський, 1563032 грн. Київ 9
  • Однокімнатна
  • 30.3 м2
  • 5 / 5 пов.
1 563 032 грн.
Продається 1-кімнатна квартира за адресою: Харківське шосе, 1. Квартира розташована на 5/5 поверсі. Загальна площа 30,3 м, житлова 17,2 м, кухня 6,8 м. Є балкон 2,5 м. Опалення централізоване. У будинку є бомбосховище. Чистий і доглянутий підїзд, хороші спокійні сусіди. Зручна локація поруч із Дарницькою площею та хорошою транспортною розвязкою. Поруч зупинки громадського транспорту, магазини, супермаркети, аптеки, школи та інша необхідна інфраструктура. Хороший варіант як для власного проживання, так і для здачі в оренду. Продаж БЕЗ комісії.
Київ
Квартира в центрі Черняхова Черняхів 8
  • Двокімнатна
  • 43 м2
  • 2 / 2 пов.
35 000 $
Затишна та доглянута квартира в центрі Черняхова. Цегляний будинок.Зручний другий поверх, не кутова, тепленька та охайна. З балконом. В квартирі залишаються усі меблі та техніка. Зроблений ремонт: натяжні стелі, ламінат. Автономне опалення (двоконтурний котел). Телефонуйте: покажу і розкажу Перегляд організую. +380683373868, +380683373867
Черняхів
Продам 3 кв. ЖК ULDUS Дніпро 4
  • Трикімнатна
  • 127 м2
  • 8 / 20 пов.
155 000 $
Продаж 3-квартири-студії ???? ????ЖК ULDUZ ▫️127 кв.м. ▫️8/20 поверх ▫️Автономний електрокотел ▫️Тепла підлога ( керамограніт в 2 санвузлах, у вітальні, в коридорі) ▫️Звукоізоляція ▫️Скло тоноване 3-камерне ▫️Посилена стіна вхідних дверей та броньовані вхідні двері для додаткової безпеки. ▫️Відеоспостереження із записом, сигналізація Ajax. ▫️Системи оповіщення про затоплення, дим, газ та пожежі. ▫️Тепла підлога та інвертори на панорамних вікнах. ▫️ Додаткові радіатори в спальнях ▫️Залишаються всі високоякісні меблі та техніка. ▫️Двері міжкімнатні безшовні ▫️Декорування стін панелями із натурального дерева ▫️Меблі на доводчиках ▫️Пральна та сушильна машини ▫️Гаряча вода - бойлери по 150 л ▫️Інтернет оптоволокно ▫️Є введення для підключення літієвих батарей ▫️Електрокарнизи та управління кондиціюванням як з пульта, так і з мобільного додатку. ▫️Фільтр води у квартирі ▫️Дробарка для харчових відходів Ця квартира створена для комфорту та безпеки!
Дніпро, Чечеловський
офлайн
РК Золоті Ворота
На сайті з 16 квітня 2020