1  / 20
квартира 32м2 в пішій доступності м.Теремки - фото 1
квартира 32м2 в пішій доступності м.Теремки - фото 2
квартира 32м2 в пішій доступності м.Теремки - фото 3
квартира 32м2 в пішій доступності м.Теремки - фото 4
квартира 32м2 в пішій доступності м.Теремки - фото 5
квартира 32м2 в пішій доступності м.Теремки - фото 6
квартира 32м2 в пішій доступності м.Теремки - фото 7
квартира 32м2 в пішій доступності м.Теремки - фото 8
квартира 32м2 в пішій доступності м.Теремки - фото 9
квартира 32м2 в пішій доступності м.Теремки - фото 10
квартира 32м2 в пішій доступності м.Теремки - фото 11
квартира 32м2 в пішій доступності м.Теремки - фото 12
квартира 32м2 в пішій доступності м.Теремки - фото 13
квартира 32м2 в пішій доступності м.Теремки - фото 14
квартира 32м2 в пішій доступності м.Теремки - фото 15
квартира 32м2 в пішій доступності м.Теремки - фото 16
квартира 32м2 в пішій доступності м.Теремки - фото 17
квартира 32м2 в пішій доступності м.Теремки - фото 18
квартира 32м2 в пішій доступності м.Теремки - фото 19
квартира 32м2 в пішій доступності м.Теремки - фото 20

квартира 32м2 в пішій доступності м.Теремки

Гатне

Поскаржитись
43 800 $
9 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 2 грудня 2025, ID: 4532276
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 36.5 м2
  • Площа кухні 14.5 м2
  • Поверх
  • Поверховість
  • Ремонт Після будівельників 
  • Планування Роздільна 
Опис
Пропоную 1-кімнатну квартиру в сучасному енергоефективному будинку з червоної цегли, товщина стін – 400 мм, з додатковим утепленням фасаду 100 мм. ЖК знаходиться на завершальній стадії будівництва, ключі – у 4 кварталі 2025 року. Можлива розстрочка від забудовника!



Підлога: бетонна шліфована стяжка

Стіни: машинна штукатурка під маяки, піщано-вапняна з додаванням цементу

Електропроводка: мідна, перетин 6 мм

Вікна: металопластикові "Rehau" з подвійним енергозберігаючим склопакетом

Вхідні двері: броньовані (виробництво Україна) з МДФ накладками та двома замками

Опалення: індивідуальне газове, двоконтурний котел, радіатори та тепла підлога на кухні і у санвузлі

Смт Гатне, всього 2 зупинки від метро "Теремки" (маршрутки кожні 2-5 хвилин). Відстань до метро – близько 3 км, швидкий і зручний доїзд до Києва.

Супермаркети, дитячі садочки, школи, Sport Life, Епіцентр, АТБ, McDonald's, Нова Пошта, Jysk, Мегамаркет та інші об’єкти для комфортного життя. На території ЖК є продуктовий супермаркет, комерційні приміщення, паркування, дитячий і спортивний майданчики.

У будинку встановлена система безперебійного живлення, що забезпечує стабільну роботу ключових комунікацій під час відключення електроенергії.

Квартира ідеально підходить як для власного проживання, так і для інвестиційного проєкту під ремонт або оренду.



Звертайтесь для детальної інформації та запису на перегляд!

Код об'єкта: k56`386718`29. АН "Атланта".
Більше інформації та світлин за посиланням: https://www.atlanta.ua/kiev/object/1komnatnye/386718
Зворотній зв’язок
АН 'Атланта'
офлайн
Схожі оголошення
Продаж 2К квартири ЖК Каховський, вулиця Каховська, 62-А, Дніпровський район, Лівобережна, Лівий бер Київ 5
  • Двокімнатна
  • 62.4 м2
  • 24 / 26 пов.
87 000 $
Продаж 2-кімнатної квартири ЖК Каховський, вулиця Каховська, 62-А, Дніпровський район, Лівобережна, Лівий берег Розглядаємо безготівковий розрахунок, держпрограми Загальна площа — 62,4 м², із яких 33,4 м² — житлова зона та 12,6 м² — кухня. Квартира розташована на 24 поверсі 26-поверхового будинку 2020 року (монолітно-каркасний). Квартира одностороння із зручним плануванням: • дві окремі кімнати • кухня з виходом на балкон • просторий передпокій • санвузол роздільний з ванною Місткий підземний паркінг і гостьові стоянки, укриття; є генератор на ліфти та водопостачання. Опалення централізоване. Зручне розташування: до центру Києва — 15 хвилин на авто. Пішки до м. Лівобережна — 15 хв, м. Дарниця — 20 хв, м. Хрещатик — 30 хв. Поруч із будинком автобусна зупинка, міська електричка — в 5 хв ходьби. Для прогулянок – парк «Перемога», Дніпровська, Русанівська набережні, пляжі та зелені зони. На території ЖК та в мікрорайоні розвинена інфраструктура — салони краси, медичні заклади, аптеки, школи, дитячі садочки, відділення банків, ресторани та кав’ярні на будь-який смак, супермаркети (Новус, АТБ, Сільпо), спорткомплекси, фітнес-клуб, МВЦ, Яхт-клуб, Театр драми і комедії, кінотеатр у ТРЦ Комод, ТЦ Лівобережний. Великий досвід допомоги по купівлі квартир за державними програмами, безготівковий розрахунок: 1) Є-оселя, Євідновлення, Сертифікат; 2) Житло для ВПО та військових (постанова 280, 719, держмолодьжитло кредит та інші). Дзвоніть (або пишіть Viber/Telegram) для попереднього запису на перегляд. Комісію сплачує покупець. Цена 87 000 у.о. Марина, тел.: 063 392 35 35
Київ, Дніпровський
Продаж 3-к квартири вул. Почайнинська 57/59 Київ 4
  • Трикімнатна
  • 56.9 м2
  • 2 / 9 пов.
128 200 $
Продаж 3-к квартири вул. Почайнинська 57/59. З повним меблюванням та технікою. Кондиціонер, боллер, пральна машина з сушкою. Метро Тараса Шевченка — 5 хвилин пішки. Контрактова площа — 10 хвилин. 044 200 10 80
Київ, Подільський
Продам  3-кімнатну квартиру в центрі вулиця Антоновича 88 Київ 5
  • Трикімнатна
  • 72 м2
  • 5 / 15 пов.
107 000 $
Продам 3-кімнатну квартиру в центрі вулиця Антоновича 88 . Будинок спецпроект 1991 року. Квартира розташована на 5 поверсі 15 поверхового цегляного будинку. Загальна площа 72 кв.м., житлова 40 кв.м, кухя-14 кв.м Всі кімнати роздільні . Стан квартири - житловий Продається з меблями та технікою. Прямо біля дому супермаркет NOVUS , Володимирський ринок Поряд -зупинки тролейбусів, автобусів та маршруток у пішій доступності. ст.м. метро Олімпійська та «Палац України» (всього 7 хвилин пішки). Ідеальний варіант як для комфортного життя сім'ї, так і для інвестиції під оренду. Ціна: 107000 у.о. Світлана, тел. 096-126-02-44
Київ, Голосіївський
офлайн
АН 'Атланта'
На сайті з 16 квітня 2020