1  / 14
Квартира 2 кімнатна - фото 1
Квартира 2 кімнатна - фото 2
Квартира 2 кімнатна - фото 3
Квартира 2 кімнатна - фото 4
Квартира 2 кімнатна - фото 5
Квартира 2 кімнатна - фото 6
Квартира 2 кімнатна - фото 7
Квартира 2 кімнатна - фото 8
Квартира 2 кімнатна - фото 9
Квартира 2 кімнатна - фото 10
Квартира 2 кімнатна - фото 11
Квартира 2 кімнатна - фото 12
Квартира 2 кімнатна - фото 13
Квартира 2 кімнатна - фото 14

Квартира 2 кімнатна

Червоний Бір

Поскаржитись
13 000 $
3 перегляди оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 22 квітня 2026, ID: 4953760
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 45 м2
  • Площа кухні 6 м2
  • Поверх
  • Поверховість
  • Тип будинку Житловий фонд 80-90-ті 
  • Ремонт Житловий стан 
  • Планування Роздільна 
  • Тип стін Шлакоблоковий 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Опис
Продам квартиру на першому поверсі , двоповерхового із червоної цегли будинку , двокімнатна с. Михайлівка Коростенський р-он Житомирська область , кімнати і санвузол роздільні . У пешій доступності до ж/д вокзалу 500 метрів , автобус 400 метрів . Основне опалення газ-котел "Проскурів" парапетний , тобто стоїть під віконням на кухні. Між кімнатами вбудована піч , вона тільки для обігріву ,але вбудована духова шафа . Хто купе перебудує на грубу. На кухні над газ плитою весить турбінова газ-колонка "Діон" нова. Все залишається новому покупцю , окрім дрібної електроніки. Крани водяні поміняні на нові . Тобто на кухні і у ванні . Вода для пиття тільки з колодязя він недалеко або джерельна також є у селі. Вікна,великі,дерев'яні у гарному стані,втеплені сучасною стрічкою не гнилі 100% , бо квартира знаходиться високо від землі , тобто цоколь задужий. Да і не було потреби міняти бо у зимову пору , тепло . Також у квартирі поміняті каналізаційні труби , окрім центральної її немає потреби міняти бо вона на дві оселі і у належному стані. У селі є садочок , школа , три магазини , фельдшерський пункт , пошта , будинок культури , бібліотека , сільрада. Літом місце для відпочинку є кар'єр . 200-300 метрів . Якщо по роботі , то недалеко 1-2 км є діючий кар'єр . У квартирі є швідкісний оптоволоконний Інтернет , телебачення Т2. До квартири є гараж до якого прилаштований сарай .Сарай облаштований під кур він втеплений свіжо-зробляний , із суцільних-досок , а також обгорнутий оцинкованим металопрофілем . Є дровотня із дубовими дровами . Якщо не потрібен сарай і гараж то ціна буде інша . У сусідньому селі Васьковичи є сімейний лікар+ лікарня є стаціонар . Висновки про квартиру , оселя охайна ,чиста обої всі цілі . Сядай і живи . Телефон: для довідок : +38 #096# 011#05#06 . Ціна квартири 13 000 доларів.
Зворотній зв’язок
Александр
офлайн
Схожі оголошення
Продається 1 кімнатна в Центрі терміново Житомир 5
  • Однокімнатна
  • 33 м2
  • 3 / 5 пов.
28 500 $
не кутова, на 3 поверсі. будинок цегляний. косметичний ремонт. меблі залишаються розташована на розі Хлібна і Бандери
Житомир, Богунський
Продам 1 ком у моря Одеса 11
  • Однокімнатна
  • 45 м2
  • 2 / 7 пов.
80 000 $
В продаже квартира с ремонтом на 9й станции Фонтана Жк Пространство на Авдеева-Черноморского(вулиця Одеської громади) 2 этаж, 45 м². Ремонт+мебель и техника Цена 80000 уе Апартаменты, но прописка есть Можно перевести в жилой фонд Переуступка, могут сделать спс, если будет клиент по госпрограмме
Одеса, Київський
Продам двокімнатну квартиру з лоджією. Район Водоканалу, проспект Свободи. Кременчук 6
  • Двокімнатна
  • 49 м2
  • 2 / 9 пов.
69 500 $
Знаходиться на другому поверсі дев'ятиповерхового цегляного будинку. Загальна площа – 49 кв/м, кухня – 8 кв/м, 2 окремі кімнати. Капітальний ремонт, система антитоп, тепла підлога на кухні, повністю утеплена. Встановлені лічильники на воду, світло та газ. Поруч, магазини, зупинки, школи, дитячий садок.
Кременчук
офлайн
Александр
На сайті з 16 квітня 2020