Здаю свою двокімнатну квартиру в центрі міста, на вулиці ст. лейтенанта Кагала між ЖД вокзалом та ринком. Квартира на другому поверсі п'ятиповерхівки, з балконом, вікна у двір, тепла, не сонячна сторона (влітку не жарко).
Рекомендую з дітками, бо школа і дитсадок практично у дворі.
Квартира охайна з меблями добротними, але не сучасними. Є телевізор, водонагрівач, двокамерний холодильник, пилосос, пральна машина .
Квартира готова для заселення. Інтер'єр на фото відповідає дійсності. Але краще подивитися офлайн :) і домовитися про умови .
Без тварин!
Вартість 9000+ком.послуги, при заселенні +страховий внесок в розмірі місячної оплати.
Прошу дзвонити або пишіть у Вайбер, бо повідомлення не читаю.