1  / 15
Котедж «Орхідея LUXE» - фото 1
Котедж «Орхідея LUXE» - фото 2
Котедж «Орхідея LUXE» - фото 3
Котедж «Орхідея LUXE» - фото 4
Котедж «Орхідея LUXE» - фото 5
Котедж «Орхідея LUXE» - фото 6
Котедж «Орхідея LUXE» - фото 7
Котедж «Орхідея LUXE» - фото 8
Котедж «Орхідея LUXE» - фото 9
Котедж «Орхідея LUXE» - фото 10
Котедж «Орхідея LUXE» - фото 11
Котедж «Орхідея LUXE» - фото 12
Котедж «Орхідея LUXE» - фото 13
Котедж «Орхідея LUXE» - фото 14
Котедж «Орхідея LUXE» - фото 15

Котедж «Орхідея LUXE»

Синевирська Поляна

Поскаржитись
2 000 грн.
50 грн. за м²
19 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 30 червня 2025, ID: 4027331
Характеристики
  • Тип дома Коттедж 
  • Расстояние до ближайшего города до 20 км. 
  • Комнат
  • Количество спальных мест
  • Общая площадь 40 м2
  • Ремонт Авторский проект 
  • Питание Ні 
  • Бытовая техника Электрочайник, Фен, Плита, Микроволновая печь, Холодильник 
  • Комфорт Односпальная кровать, Двуспальная кровать, Душевая кабина 
  • Инфраструктура Детская площадка, Аптека, Стоянка 
  • Ландшафт Река, Озеро, Холмы, Горы, Лес 
Опис
У селі Синевирська Поляна, 1 км до центру села, 35 км від селища Міжгір'я, 4,5 км до гірськолижних витягів та 5,8 км від озера Синевир.
Під'їзд — асфальтована дорога.

Опис:
2 дворівневі котеджі на 3-5 осіб кожен.
На подвір'ї є альтанка, мангал, гойдалка. Поряд — річка та ліс.
На першому рівні — кухня-вітальня (електрична плита, холодильник, електрочайник, мийка, посуд, обідній стіл, розкладний диван, вішалка для одягу);
санвузол (душова кабіна, туалет, умивальник).
На другому рівні — тримісна кімната (двоспальне та односпальне ліжка, балкон, телевізор).

Поряд є котедж "Орхідея". Можливе поселення груп до 32 осіб.

Харчування:
Можна самостійно готувати їжу на кухні.
До найближчого кафе та магазину — 1 км.

Сервіс, включений у вартість:
-Паркінг, виклик таксі.
-Супутникове телебачення.
-Інтернет Wi-Fi.
-Користування мангалом (+дрова).
-Місце для сушіння лиж та речей.
-Прибирання номерів, зміна постелі та рушників — за потребою.

Сервіс за додаткову оплату:
-Прання та прасування одягу.
-Транспортні послуги.
-Поряд є сауна.
-Спорт, розваги:
-Екскурсії — за домовленістю.
-Походи в гори, збирання грибів та ягід.
-Катання на конях, риболовля.

Мобільне покриття:
Київстар
Vodafone (невпевнений прийом)

Ціни за котедж за добу:
1400 грн.
Знижки — за домовленістю.
Передоплата обов'язкова.

Контакти:
Закарпатська область
с. Синевирська Поляна, 31-а

Тел.: +38 (09**********20
Зворотній зв’язок
Люба
офлайн
Схожі оголошення
3-х кімнатний будинок з сучасним ремонтом. Житомир 18
    870 грн.
    3-х кімнатний будинок з сучасним ремонтом. Подобово ціна для пари від 870 грн., Для 3-4 чоловік від 1100 до 1200 грн., Для 5-6 осіб 1300-1500 грн. / доба. Ремонт новий. 2 телевізори, нові меблі, євроремонт, все необхідне. Стоянка, магазини, супермаркет АТБ поруч. Розміщення до 6 осіб. Видаю документи для тих кто у відрядженні на будь-які суми.
    Житомир, Центр
    Будинок з теплою купіллю подобово в Києві Київ 10
      12 000 грн.
      УВАГА! Будинок НЕ здається для ШУМНИХ компаній. Будинок знаходиться у Києві, поруч є сусіди. Шуміти на вулиці після 22:00 Суворо заборонено (в будинку можна). 204 Будинок з каміном та купіллю з підігрівом розташований у Києві. Є все необхідне для гарного відпочинку після трудових буднів: великий дров’яний камін, мангал, купіль з підігрівом і гідромасажем, тандир, кальян, велика вулична джакузі на 6 осіб з підігрівом, підсвічуванням і гідромасажем, сауна з відром-водоспадом. Будинок з 3 окремими спальнями і великою кухнею-вітальнею, також є дитяча кімната, 3 санвузли, підлога з підігрівом. Надається посуд, Wi-fi, пральна машина з сушінням, посудомийка, холодильник. Дуже красива та простора територія. Купіль та сауна оплачується окремо. Будинок не розрахований на галасливі компанії, у дворі є парковка для трьох автомобілів, автономне освітлення (електрика та інтернет не пропадають), є невеликий спорткомплекс, 3 кондиціонери, караоке з акустичною системою 5:1. Ідеальне місце для сімейного відпочинку або відпочинку з друзями.
      Київ, Дніпровський
      Будинок-зруб з басейном з підігрівом та лазнею Київ 9
        10 000 грн.
        Ціна від 10000 грн. До 7 гостей -10000 грн за добу. Лазня та басейн оплачується окремо 5000 грн за добу або погодинно -1000 грн за годину.(Мінімум 4 години). Доплата за кожного наступного гостя 1000 грн. П’ятниця ,субота та неділя вартість оренди на 1000 грн вище. 332 Будинок-зруб з басейном з підігрівом та лазнею. 3 великі спальні, розрахований лише до 12 гостей, за стіл можна розмістити до 12 гостей та спальних місць 9. Приймаються тільки не гучні компанії. На території є альтанка з зоною барбекю, мангал, тенісний стіл. На першому поверсі: зал-студія, басейн з підігрівом та лазня. На другому поверсі 3 роздільні, просторі спальні. Лазня, басейн та квадроцикл оплачується окремо. Також можлива оренда без лазні та басейну. Будинок повністю обладнаний для комфортного проживання, є всі необхідні меблі та побутова техніка, є стіл на 8 персон та камін.
        Київ, Голосіївський