1  / 20
КМ Нова Ходосівка новий будинок у Лісі - фото 1
КМ Нова Ходосівка новий будинок у Лісі - фото 2
КМ Нова Ходосівка новий будинок у Лісі - фото 3
КМ Нова Ходосівка новий будинок у Лісі - фото 4
КМ Нова Ходосівка новий будинок у Лісі - фото 5
КМ Нова Ходосівка новий будинок у Лісі - фото 6
КМ Нова Ходосівка новий будинок у Лісі - фото 7
КМ Нова Ходосівка новий будинок у Лісі - фото 8
КМ Нова Ходосівка новий будинок у Лісі - фото 9
КМ Нова Ходосівка новий будинок у Лісі - фото 10
КМ Нова Ходосівка новий будинок у Лісі - фото 11
КМ Нова Ходосівка новий будинок у Лісі - фото 12
КМ Нова Ходосівка новий будинок у Лісі - фото 13
КМ Нова Ходосівка новий будинок у Лісі - фото 14
КМ Нова Ходосівка новий будинок у Лісі - фото 15
КМ Нова Ходосівка новий будинок у Лісі - фото 16
КМ Нова Ходосівка новий будинок у Лісі - фото 17
КМ Нова Ходосівка новий будинок у Лісі - фото 18
КМ Нова Ходосівка новий будинок у Лісі - фото 19
КМ Нова Ходосівка новий будинок у Лісі - фото 20

КМ Нова Ходосівка новий будинок у Лісі

Ходосівка

Поскаржитись
620 000 $
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 28 липня 2026, ID: 5178492
Характеристики
  • Без комісії Так 
  • Кімнат
  • Загальна площа 230 м2
  • Поверховість
  • Площа ділянки 10 сот.
Опис
Планування 1-го поверху:
передпокій Ходосівка Продаж затишного двоповерхового будинку серед соснового лісу з авторським ремонтом та каміном у вітальні

Площа будинку — 225 м²
Земельна ділянка — 10 соток
Паркування: навіс на 2 авто
4 (чотири) спальні кімнати
Розташування: с. Ходосівка, Обухівського р-ну
Стан: з ремонтом та меблями
Вартість: 620.000
окей
кухня-вітальня з каміном та виходом на терасу
санвузол
спальня
котельня/пральня/гардеробна

Планування 2-го поверху:
master-спальня з власним санвузлом та гардеробною
2 спальні кімнати
гардеробна
загальний санвузол
вихід на мансардний поверх
 
Комунікації :
опалення – електрокотел
електрика – 20 кВт, 3 фази

встановлено резервне живлення
вода – власна свердловина
встановлено систему фільтрації води
каналізація – індивідуальний септик
водяна тепіла підлога на першому поверсі та у всіх санвузлах
кондиціонування всіх приміщень
домофон, сигналізація AJAX та датчики руху

Технологія будівництва:
фундамент стрічкового типу з гідроізоляцією та утепленням
стіни – керамоблок з утепленням
дах – металочерепиця
утеплення даху – мінеральна вата
фасад – клінкера цегла
вікна – металопластиковий профіль з двокамерними енергозберігаючими склопакетами
міжповерхове перекриття – монолітне
сходи – монолітні
 
Територія:
ділянка – 10 соток
мебльована тераса з BBQ
автоматичні відкатні ворота
навіс для 2х авто
рулонний газон та автополив
на ділянці близько 20 дорослих соснових дерев
вуличне освітлення
по периметру встановлено паркан
вимощена бруківка

Інфраструктура:
поряд чисте озеро із зоною відпочинку
кінний клуб закритого типу 
комплекс відпочинку Gvozdov
МегаМаркет, Сільпо, АТБ та McDonalds
аутлет містечко «Мануфактура» 
медичний центр
приватні школи і садочки 
продуктові магазини
Зворотній зв’язок
Артем
офлайн
Схожі оголошення
Продаж 3 поверхового таунхауса у м. Чернівці Чернівці 15
  • 7 комнатная
  • 323.1 м2
  • 7 соток
380 000 $
Продається затишний тунхаус у місті Чернівці в Першотравневому районі з ділянкою 7 соток. По периметру ділянка з будинком огороджена парканом та має автоматичні ворота. В будинок заведено газ та центральне водопостачання, також є свердловина. Будинок має три поверхи, в яких є 7 кімнат, 4 з яких – спальні. В середині будинку гарний та сучасний ремонт: - оздоблення стелі- побілка та штукатурка; - підлога (покриття) - керамічна плитка та ламінат; - внутрішнє оздоблення – фарбування, шпалери, декоративна штукатурка та декоративний камінь. У будинку встановлена нова сучасна кухня з технікою та холодильником. Також є телевізор та інтернет. Будинок має три санвузли з душовою кабіною і ванною. Опалення будинку здійснюється газовим двоконтурним котлом, на першому поверсі обладнано теплу підлогу. На дворі є зона барбекю. В цокольній частині будинку знаходиться гараж. Будинок компактний, теплий, світлий і дуже функціональний. Ідеально підійде для великої родини.
Чернівці
Продається одноповерховий будинок 93,8м.кв з земельною ділянкою 12,4 сотки в с. Хлепча, Фастівського Київ 12
  • Трикімнатна
  • 93.8 м2
  • 12.4 соток
2 925 000 грн.
Продається затишний одноповерховий будинок з мансардою, площею 93,8 м.кв, який розташований у мальовничому та тихому місці в с. Хлепча, Фастівського району, де протікає річка Стугна. Одеський напрямок (35 км до метро Теремки) без заторів. Поруч Глеваха, Васильків, Калинівка. Зупинки електрички: Корчі, Калинівка. Маршрутка ВДНГ - с.Хлепча № 726 (проходить через Глеваху, Калинівку). Спокійне, обжите, закрите товариство ст. «Цукоренерго» з в’їздом до території через автоматичні ворота. Поряд чудовий ліс (300метрів), річка Стугна. Ідеальне місце для життя або відпочинку подалі від міського шуму. Тут завжди тиша, спокій та чисте повітря. Земельна ділянка складається з двох окремих (за кадастровими номерами) ділянок загальною площею 0,124 га ( 0,063га та 0,061га). Будинок в житловому стані, для дачі або постійного проживання з селікатної цегли, стіни оздоблени дерев одах - шифер. На 1-му поверсі (площа65.5м.кв ) 3 кімнати-36,5кв.м, коридор-11кв.м. зі сходами на мансарду площею-28,3м.кв, кухня-14,5м.кв, санвузол-3,5кв.м з умивальником, унітазом, душовою кабінкою, бойлером на 50л., підведеними комунікаціями для пральної машинки. На кухні встановлені пластикові вікна. Будинок електро- і газофікований, з водопостачанням (від своєї свердловини (45 м), гарячею водою від бойлера, каналізацією і септиком. Опалення - встановлені газові конвектори, які працюють без електрики та додатково є піч (з вбудованою плитою і камерою для підігріва їжі), яка обігріває дві кімнати. Окрім свердловини є колодязь і по території проходить водопровід від загальної (садового товариства) свердловини. Для зберігання інвентарю є господарська будівля, а поряд з нею - літні душ і туалет. Для авто є свій будинок – гараж 35м.кв (7,5Х5) з навісом. Ділянка охайно доглянута: зелений газон, плодові дерева та кущі – простір для відпочинку та натхнення з качелею. Не втратьте шанс стати власником цього будинку – телефонуйте та домовляйтесь про перегляд вже сьогодні. Торг можливий. Дзвоніть, на дзвінки відповідаю скоріше. Вдалих Вам покупок.
Київ
Продаж таунхаусу без комісійних с Шевченкове Білогородка 8
  • Чотирикімнатна
  • 100 м2
  • 1 сотка
77 000 $
Продаж таунхауса 100 м² у с. Шевченкове (Бучанський р-н). Без комісії! Пропонується до продажу сучасний таунхаус у комплексі з 9 будинків. Будинок з документами, готовий до оформлення. Технічні характеристики: Матеріали: Керамоблок KERATERM 250 мм, перекриття — ЗБ. Утеплення: Фасад — мінвата 100 мм (Baumit), дах — мінвата 200 мм. Комунікації: Електрика 15 кВт (ДТЕК), свердловина 50 м, власний септик, оптоволоконний інтернет. Газ по вулиці. Опалення: Опційно тепловий насос повітря–вода Vaillant (+6000$). Переваги об'єкта: Панорамні вікна з тонуванням. Вихід на дві сторони (закритий двір та спільна територія). Паркінг на 2-3 автомобілі. Розвинена інфраструктура: поруч школи (курсує шкільний автобус), амбулаторія, магазини. Умови придбання: Ціна: 77 000 $. Продаж від забудовника (без комісії). Можливе індивідуальне розтермінування. Зв'яжіться з нами для отримання детальної інформації та запису на перегляд.
Білогородка