1  / 4
Кімнати подобово та довгостроково - фото 1
Кімнати подобово та довгостроково - фото 2
Кімнати подобово та довгостроково - фото 3
Кімнати подобово та довгостроково - фото 4

Кімнати подобово та довгостроково

Ужгород

Поскаржитись
650 грн.
5 грн. за м²
7 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 30 червня 2025, ID: 4025706
Характеристики
  • Минимальное количество ночей
  • Комнат
  • Количество спальных мест
  • Тип дома Царский дом 
  • Общая площадь 120 м2
  • Этаж
  • Планировка Свободная планировка 
  • Ремонт Авторский проект 
  • Питание Ні 
  • Бытовая техника Кофемашина, Фен, Плита, Варочная панель, Духовой шкаф, Холодильник, Сушильная машина, Утюг 
  • Комфорт Кондиционер, Односпальная кровать, Двуспальная кровать, Дополнительное спальное место, Терраса 
  • Инфраструктура Аптека, Остановка транспорта, Стоянка, Рынок, Автовокзал, ЖД станция 
  • Ландшафт Парк, Город 
  • Дополнительно Бронь без аванса, Можно с детьми, Можно курить 
Опис
Кімнати подобово та на довгострокову оренду у приватному будинку Будь ласка велике прохання телефонувати повідомлення не читаю.

Здаються затишні кімнати в приватному будиночку подобово або на довший термін. Кімнатки є за 650 850 та по 1000₴
У будинку:
2 санвузли
велика кухня з усім необхідним для приготування їжі
простора тераса, де можна випити каву або покурити на свіжому повітрі

Ідеальне місце для тих, хто хоче відпочити після дороги або потягу. У нас ви почуватиметеся як удома тихо, спокійно та затишно.
Кімнати здаються лише добрим і спокійним людям, які не вживають алкоголь та потребують тиші й відпочинку.
Також ми здаємо кімнати довгостроково для студентів в трьох поверховому будинку

Велике прохання не писати, а телефонувати. Так ви одразу дізнаєтесь, які кімнати вільні.

Чекаємо саме на вас
Зворотній зв’язок
Анна
офлайн
Схожі оголошення
Реальная квартира, реальная цена в центре Харькова посуточно Харків 12
    700 грн.
    Своя!! Квартира расположена между станциями метро Бекетова и Пушкинская. Всегда чисто, хороший свежий ремонт. Кухня, все кухонные пренадлежности, вся необходимая бытовая техника. https://apartments.kharkiv.ua/ru/квартиры-посуточно-харьков/снять-почасово-посуточно-квартира-ха/
    Харків, Київський, Центр
    Своя, 1к с ремоном метро Университет 1мин, Сумская 45 Харків 4
      600 грн.
      Своя, реальная, без посредников. Самый центр Харькова ул Сумская 45 метро Университет. Большая кровать может быть разделена на 2 отдельные односпальные. В квартире есть кондиционер, холодильник, мини-кухня с посудой, стиральная машинка. Дешевый вариант аренды на сутки в Харькове. Пешком: До метро Университет - 1 мин До центральной площади Свободы - 3 мин Областная больница - 3 мин Госпиталь - 5мин https://apartments.kharkiv.ua/ru/квартиры-посуточно-харьков/квартира-на-сутки-сумская/
      Харків, Шевченківський
      Дворівнева квартира від власника на 4 особи Харків 12
        700 грн.
        Дворівнева квартира-студія на проспекті Героїв Харкова 122, розрахована на 4 особи: двоспальний диван та 2 односпальні ліжка на другому рівні. Проспект Героїв Харкова це основний проспект міста з виїздом у сторону Чугуєва або Ізюм. Поруч є супермаркет АТБ та супермаркет Рост, метро завод ім Малишева - 10 хв пішки. Через дорогу розташовані Харківська лікарня №2 та лікарня №17, обласний клінічний центр урології. До залізничної станції Балашовка - 10 хв пішки. На першому поверсі повноцінна кухня, санвузол, та двоспальний диван, є стіл на 2 особи де можна працювати або пообідати. На другому поверсі два односпальні ліжка і ще один стіл на одну особу. В квартирі є все необхідне для комфортного проживання, холодильник, пральна машина, мікрохвильова піч, повний комплект посуду. Працює WiFi інтернет. При заселенні даємо рушники, шампунь та одноразові капці. Доступне бронювання квартири, для військових без авансу. Оплата карткою, готівкою, на розрахунковий рахунок, надаємо документи про проживання.
        Харків, Індустріальний, Балашовка
        офлайн
        Анна
        На сайті з 16 квітня 2020