1  / 3
Кімната в оренду для дівчини - фото 1
Кімната в оренду для дівчини - фото 2
Кімната в оренду для дівчини - фото 3

Кімната в оренду для дівчини

Полтава

Поскаржитись
4 500 грн.
69 грн. за м²
4 перегляди оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 19 травня 2026, ID: 5025114
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 65 м2
  • Площадь кухни 8 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Меблирование Так 
  • Тип дома Жилой фонд 80-90-е 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Детский сад, Школа, Остановка транспорта, Рынок, Аптека, Отделение почты 
  • Дополнительно Можно студентам, Можно курить 
Опис
Здається кімната в оренду. Проживання без власників. Здається лише дівчині або жінці. Будинок дуже теплий, знаходиться дуже близько до інфраструктури: пошта, купа магазинів, зупинка міського транспорту. В квартирі мається усе необхідне для комфортного проживання.

Якщо вас зацікавило це оголошення - телефонуйте за номером, вказаним в оголошенні!
Зворотній зв’язок
0950619796
офлайн