1  / 16
Євро 2к в оренду з видом на ЦЕНТРАЛЬНИЙ парк! ПЕРША здача! - фото 1
Євро 2к в оренду з видом на ЦЕНТРАЛЬНИЙ парк! ПЕРША здача! - фото 2
Євро 2к в оренду з видом на ЦЕНТРАЛЬНИЙ парк! ПЕРША здача! - фото 3
Євро 2к в оренду з видом на ЦЕНТРАЛЬНИЙ парк! ПЕРША здача! - фото 4
Євро 2к в оренду з видом на ЦЕНТРАЛЬНИЙ парк! ПЕРША здача! - фото 5
Євро 2к в оренду з видом на ЦЕНТРАЛЬНИЙ парк! ПЕРША здача! - фото 6
Євро 2к в оренду з видом на ЦЕНТРАЛЬНИЙ парк! ПЕРША здача! - фото 7
Євро 2к в оренду з видом на ЦЕНТРАЛЬНИЙ парк! ПЕРША здача! - фото 8
Євро 2к в оренду з видом на ЦЕНТРАЛЬНИЙ парк! ПЕРША здача! - фото 9
Євро 2к в оренду з видом на ЦЕНТРАЛЬНИЙ парк! ПЕРША здача! - фото 10
Євро 2к в оренду з видом на ЦЕНТРАЛЬНИЙ парк! ПЕРША здача! - фото 11
Євро 2к в оренду з видом на ЦЕНТРАЛЬНИЙ парк! ПЕРША здача! - фото 12
Євро 2к в оренду з видом на ЦЕНТРАЛЬНИЙ парк! ПЕРША здача! - фото 13
Євро 2к в оренду з видом на ЦЕНТРАЛЬНИЙ парк! ПЕРША здача! - фото 14
Євро 2к в оренду з видом на ЦЕНТРАЛЬНИЙ парк! ПЕРША здача! - фото 15
Євро 2к в оренду з видом на ЦЕНТРАЛЬНИЙ парк! ПЕРША здача! - фото 16

Євро 2к в оренду з видом на ЦЕНТРАЛЬНИЙ парк! ПЕРША здача!

Ірпінь

Поскаржитись
22 000 грн.
579 грн. за м²
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 24 березня 2026, ID: 4868378
Характеристики
  • Комнат
  • Общая площадь 38 м2
  • Площадь кухни 15 м2
  • Этаж
  • Этажность 16 
  • С мебелью Так 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Комфорт Подогрев полов, Ванна, Мебель на кухне, Панорамные окна, Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Детский сад, Школа, Остановка транспорта, Детская площадка, Аптека, Отделение почты 
Опис
Пропонується в оренду квартира з новим ремонтом, перша здача!
Це ідеальний варіант для тих, хто хоче оселитися в затишному та комфортному житлі, де є все необхідне для повсякденного життя. У квартирі вже встановлено всю побутову техніку: пральна машинка, холодильник, посудомийна машинка, варильна поверхня, духова шафа, мікрохвильова пічка, телевізор, а також бойлер як у ванній, так і на кухні. Тепла підлога в кухні, коридорі та санвузлі забезпечить додатковий комфорт у холодну пору року.
З вікна відкривається чудовий вигляд на парк та популярну кав'ярню «Sadova Bakery», що додає атмосферності та спокою. Квартира дуже тепла та затишна, що робить її ідеальним місцем для комфортного проживання.

Ціна оренди — 23 000 грн + залогова сума + 50% комісія агентства нерухомості.
Це вигідна пропозиція для тих, хто цінує якість та зручність. Телефонуйте для більш детальної інформації та запису на перегляд!
Зворотній зв’язок
Діана
офлайн