1  / 5
Е-Оселя. Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК Навігатор-2 - фото 1
Е-Оселя. Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК Навігатор-2 - фото 2
Е-Оселя. Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК Навігатор-2 - фото 3
Е-Оселя. Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК Навігатор-2 - фото 4
Е-Оселя. Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК Навігатор-2 - фото 5

Е-Оселя. Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК Навігатор-2

Київ, Оболонський

Поскаржитись
82 000 $
12 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 5 вересня 2025, ID: 4267596
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 72.39 м2
  • Площа кухні 18 м2
  • Поверх 20 
  • Поверховість 25 
  • Ремонт Косметичний ремонт 
  • Опалення Централізоване 
Опис
Е-Оселя. .Податки плюс. Продаж квартири на 20поверсі. 72,39м2, дві окремі кімнати, вихід на лоджію з кімнати. Кухня-вітальня 18м2. Максимум корисної площі.
Ремонт від забудовника: шпалери, лінолеум, радіатори, лічильники на воду, електроенергію, опалення, гаряча централізована вода, є лічильник. Сантехніка встановлена. Вхідні двері металеві, товщина 1,2мм. Мешканці обшивають двері. Міжкімнатні двері в квартирі встановлені. Радіатори із регуляторами.У парадному консьєрж, відеоспостереження, благоустрій території, поштомат Нової пошти у кожному парадному, працюють продуктові магазини, продаж очищеної води, стоматологія, кафетерій, дитячі майданчики з лавками, встановлені гойдалки, гостьові паркування біля будинку.Укриття за п'ять хвилин. Є пандуси завширшки більше 90см. Три ліфти у парадному. Податки та комісію оплачує продавець.
Моб.тел. 0953570166 Наталія. Ціна 82000уо.
.
Зворотній зв’язок
Наталія Миколаївна
офлайн
Схожі оголошення
2-кімнатна квартира, цегляний будинок Ладижин 6
  • Двокімнатна
  • 52.9 м2
  • 2 / 4 пов.
20 000 $
2-кім.квартира, 52,9 м2 , 2 пов. 4-поверхового цегляного будинку. Опалення автономне газове, водопостачання - артезіанська свердловина з водою високі якості, кімнати роздільні, санвузол теж роздільний, велика лоджія 5,5м х 1,5м. Квартира світла , тепла і суха. В наявності власна кладова в підвальному приміщенні. Всі комунікації в повному порядку. Квартира знаходиться в мальовничому, безпечному і спокійному селищі Губник (Ладижинська громада). Поряд річка і чисті озера , прекрасні місця для відпочинку. Є регулярне автобусне получення з м.Ладижин, також автобуси для школярів, продуктові магазини, пошта. Розміри кімнат і план квартири дивіться на фото планування.
Ладижин
Продаж 2-к квартири вул. Білоруська 30а Київ 4
  • Двокімнатна
  • 50 м2
  • 1 / 9 пов.
96 000 $
Продаж 2-к квартири вул. Білоруська 30а. З сучасним ремонтом з обʼєднаною кухнею-вітальнею на першому поверсі (фізично квартира розташована суттєво вище, більше схоже на 2 поверх). Квартира повністю готова до проживання. Планування сучасне. 044 200 10 80
Київ, Шевченківський
Продам 1 к квартиру з ремонтом ЖК "Перлина Кадетського Гаю ", вул. Ернста, 16а Київ 6
  • Однокімнатна
  • 46 м2
  • 5 / 16 пов.
120 000 $
БЕЗ %. Продам 1 кімнатну квартиру в ЖК «Перлина Кадетського Гаю» з дизайнерським ремонтом по вул. Єрнста, 16а. Будинок введення в експлуатацію у 2012 році. 5 поверх/16 поверхового кирпичного будинку. Загальна площа 46 м. кв., житлова 32 м. кв., кухня 8 м, кв. Інтер'єр виконаний у сучасному стилі з використанням якісних матеріалів. Продумане планування, комфортна житлова зона, функціональна кухня. Квартира повністю готова до проживання без додаткових вкладень. Санвузол сумістний, встановлений бойлер, душова кабіна. Комплекс закрить, з охороною та відеоспостереженням, відкритим паркінгом, Переваги: ​​комфортний 5 поверх, сучасний будинок, дизайнерський ремонт, підходить для життя або для здачі в оренду. Розвинена інфраструктура АТБ, Фора, Аптеки, Школа, дитячий садок. Поруч парк, озеро. Зручна транспортна розв'язка. Вартість 120 000 у.о. без комісії для покупця . Тел. +38 097 246 89 89 Оксана. valion.ua /1144809
Київ, Солом'янський
офлайн
Наталія Миколаївна
На сайті з 28 травня 2025
Realtors|Перевірений партнер
VALION
Довіряйте професіоналам!
VALION — лідер на ринку нерухомості, що працює з 2007 року. За час своєї роботи ми досягли не тільки визнання як професіоналів своєї справи та безліч задоволених клієнтів, але й отримали визнання на міжнародних конференціях — як компанія року. Мета нашої компанії — це не тільки підбір нерухомості клієнту, а й допомога в оформленні угоди від «А» до «Я».