Якісний будинок в Топ локації Крюківщинка Характер Парк басейн
Додано: 22 жовтня 2025, ID: 4409391
Характеристики
-
Без комісії
Так
-
Кімнат
6
-
Загальна площа
700 м2
-
Поверховість
3
-
Площа ділянки
12 сот.
-
Ремонт
Авторський проєкт
-
Комфорт
Кондиціонер, Ванна, Душова кабіна, Балкон, Тераса, Камін, Гараж, Автоматичні ворота, Допоміжні приміщення, Спортзал, Басейн, Автономний електрогенератор
-
Коммуникации
Газ, Центральный водопровод, Электричество, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога
Опис
Пропонується, чудовий триповерховий будинок з неймовірно красивою територією в 12 соток, в Крюківщині, поряд з "Характер" парком, який знаходиться за 16 км від центру міста.
Будинок з якісним , дорогим ремонтом, та наповненням: повністю мебльований дизайнерськими меблями: деякі меблі зроблені індивідуально, талановитими українськими майстрами. Ковані перила на сходах копія перил у будинку сімʼї італійського дизайнера - Феррогамо ,виконані львівськими майстрами, освітлення -(Vittorio Grifoni, Provasi,Chelini,Francesco,Molon,Cantierо,Toscanova,Teodore Alexander).
Зручне та функціональне планування:
1 поверх:
Передпокій, кабінет, простора вітальня, кухня, гостьовий с/в, вихід на терсу в ланшафтний двір з альтанками.
2 поверх:
3 окремі мастер-спальні з власними санвузлами.
3 поверх:
Мансарда, з кімнатою на весь поверх, гардероб, власний санвузл, серверна, балкон.
Цокольний поверх: включає винний погріб, котельню, зону для відпочинку, басейн з підігрівом ,сауну, та спортзал.
В будинку газове опалення, центральна каналізація, система кондиціювання, свердловина- 46 метрів з системою фільтрації води, бойлер непрямого нагріву, дизельний генератор на 20квт. 2 гаражі для авто та навіс.
На території будинку ландшафтний сад з магноліями ,30 річними ялівцями, кленами, рододендронами , гортензіями та безліччю багаторічних квітучих рослин . У саду є альтанка та літній будиночок з обладнаною кухнею : електро плита з духовою шафою, холодильник та піч барбекю.
Закритий в'їзд. В кінці вулиці можна вийти у дубовий ліс з великим зарибленим озером.
Перегляди по домовленості , є відео.
Схожі оголошення
5
- 7 комнатная
- 250 м2
- 25 соток
Продам прекрасний 2-ох поверховий будинок у смт Кодра за дуже гарну ціну!
Загальна площа 250 м2.
В наявності 7 житлових кімнат.
Велика ділянка 25 соток.
Наш будинок є ідеальним вибором для тих, хто шукає затишне місце для сімейного життя або для відпочинку.
Документи в порядку та готові до швидкого продажу!
Власник! Всі подробиці можна уточнити по телефону.
Телефонуйте, не пожалкуєте!
8
Продам будинок: 66 квадратів, 60 соток землі.
В будинку 2 кімнати, коридор, кухня, санвузол, пічне та газове опалення.
Біля будинку колодязь (свердловина).
Будинок знаходиться в тихому та затишному місці, поряд є річка.
Київська область, Макарівський район, Смт. Кодра, вул. Лесі Українки №61.
10
- 20 комнатная
- 790 м2
- 10 соток
Действующий БИЗНЕС ✅
Продажа гостиницы у моря с арендаторами в Фонтанке.
Участок 10 соток. Площадь 790 м.кв. 4 этажа, 20 номеров, кухня студия 60м.кв.. Гостевой домик с кухней, летняя беседка. 2018 года постройки, термодом, теплые полы, ракушняк, потолки 3,5 метра, кондиционеры, видеонаблюдение.
700000$
Продажа с мебелью и техникой.
0961302539
0500702081