1  / 8
Хотів 11сот під забудову, центр частина села, навколо сучасні будинки. - фото 1
Хотів 11сот під забудову, центр частина села, навколо сучасні будинки. - фото 2
Хотів 11сот під забудову, центр частина села, навколо сучасні будинки. - фото 3
Хотів 11сот під забудову, центр частина села, навколо сучасні будинки. - фото 4
Хотів 11сот під забудову, центр частина села, навколо сучасні будинки. - фото 5
Хотів 11сот під забудову, центр частина села, навколо сучасні будинки. - фото 6
Хотів 11сот під забудову, центр частина села, навколо сучасні будинки. - фото 7
Хотів 11сот під забудову, центр частина села, навколо сучасні будинки. - фото 8

Хотів 11сот під забудову, центр частина села, навколо сучасні будинки.

Хотів

Поскаржитись
42 000 $
15 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 12 жовтня 2024, ID: 3154348
Характеристики
  • Расстояние до ближайшего города до 5 км. 
  • Кадастровый номер 3222487201 
  • Площадь участка 11.5 соток
  • Коммуникации Электричество, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
  • Инфраструктура Метро 
  • Ландшафт Холмы, Горы, Парк, Лес 
Опис
Хотів (центральна вулиця села) загальна площа ділянки 11,5 соток, цільове призначення під будівництво житлового будинку. Фасад 24м (фасад) Х 48м, незначний перепад висот, електрика по фасаду. Вулиця забудована новими сучасними будинками. З ділянки гарний та мальовничий краєвид. Адреса, прописка. Дорога асфальт/грунт (стан дороги задовільний)

(OLX не публікує координати, надішлю координати за вашим запитом.)

Хотів сучасне село в 5 хвилинах їзди від Києва від станції Метро «Теремки» Поруч Національний природний парк "Голосіївський" та Парк Феофаня. Навколо багато лісів та лісних масивів. Асфальтовані дороги, дуже багато нових сучасних будинків. Гарні місця для вело прогулянок, прогулянок лісом, для комфортного та зручного постійного проживання у найближчому передмісті Києва. Повна інфраструктура для комфортного проживання. Хотов.

6 км до Окружної автородроги
8 км до ТРЦ Магелан, Епіцентр, ТРЦ Республіка, ТЦ Аракс, Ринок Московський, ВДНГ
12 км до Міжнародний аеропорт Київ Жуляни
8 км. до ст. М "Теремки"

Ціна: 42000$
Пропозиція без комісійних для покупця.

! До уваги власників нерухомості, телефонуйте нам або залиште повідомлення та пропонуйте свою нерухомість нам на продаж.
Зворотній зв’язок
Sloboda
офлайн
Схожі оголошення
Участок 8 соток у моря Татарбунарский р-н Одеса топ 2
    16 000 $
    8 соток у моря в с. Приморское — идеальный «чистый холст» для вашего проекта! ???? ​Продается ровный участок правильной формы 20х40 метров (0,0806 га) в курортной зоне (Одесская обл., Татарбунарский р-н). ​В чем главная выгода этого объекта? ​Абсолютно чистая территория: Участок представляет собой свободное ровное поле. Никаких старых развалин, фундамента или корней, которые нужно дорого сносить и выкорчевывать. Заезжайте и стройте с первого дня! ​Свобода для архитектуры: Идеальная геометрия позволяет распланировать каждый метр под себя — от уютной частной дачи до коммерческого эко-кемпинга. ​Юридическая чистота: Назначение — индивидуальное дачное строительство (официально прописано: для кемпингов, домов отдыха и проведения отпусков). Земля в частной собственности. Кадастровый номер: 5125083900:02:02:0554. ​Угловое расположение: Минимум соседей, отличный обзор и удобный подъезд для строительной техники. ​Инвестируйте в пространство, где всё можно сделать идеально и под себя, не переплачивая за чужие старые постройки! ​море+лиман Шаганы-прекрасный актив для дачи или эко-бизнеса
    Одеса
    Земельна ділянка у селі Татарів - 0,10 га Яремче 9
      5 000 $
      Багато простору, панорама на гори і чудовий асфальтований доїзд. Це ми описуємо локацію, де розташовані 0,10 га землі під будівництво у с. Татарів. Слово "затишок" чудово описує те, що відчуваєш, перебуваючи на цій пологій ділянці рівної форми. Земельна ділянка розташована за 400 м від головної дороги, що веде до гірськолижного курорту Буковель. Поруч розташований готельно-відпочинковий комплекс "Коруна". Це чудова локація як для приватного житла, так і для комерції.
      Яремче
      Земельна ділянка с. Яблуниця 0.5га Яремче 15
        5 000 $
        Земельна ділянка площею 0,5га. Ділянка має призначення під індивідуальне житлове будівництво. Рельєф плавний і встелений карпатським різнотрав'ям. Тут затишно і не вітряно. Звідси відкривається чудова панорама на Чорногірський хребет та все село Яблуниця. Поруч полонина Перці, а на пагорбі, що навпроти, котеджне містечко "Скогур". До бази Буковель всього 7 км по ідеальній трасі. Під'їзд до ділянки ґрунтовий, але комфортний для авто. Взимку дорогу очищають.
        Яремче
        офлайн
        Sloboda
        На сайті з 16 квітня 2020