1  / 2
Хочеш прибуток одразу? Купуй налагоджений орендний бізнес, приміщення з ремонтом, Петропавлівська - фото 1
Хочеш прибуток одразу? Купуй налагоджений орендний бізнес, приміщення з ремонтом, Петропавлівська - фото 2

Хочеш прибуток одразу? Купуй налагоджений орендний бізнес, приміщення з ремонтом, Петропавлівська

Київ, Шевченківський

Поскаржитись
110 000 $
679 $ за м²
1 перегляд оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 14 січня 2026, ID: 4667322
Характеристики
  • Общая площадь 162 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Так 
  • Меблірування Так 
  • Санвузол Так 
  • Отопление Централизованное 
Опис
Хочеш отримувати пасивний дохід з першого дня купівлі?
Тоді цей варіант саме для тебе!
Ти купуєш одразу готовий працюючий бізнес, який приносить дохід з оренди кімнат.
Що пропонується? : Продається приміщення з окремим входом на першому фасадному поверсі в Києві, за адресою Петропавлівська 6.

Не треба витрачати час на ремонт та налогодження процесів, бо це - вже працюючий орендний бізнес, кімнати подобово/погодинно/помісячно, під керуванням мережевої готельної компанії.

Бачили рахунки на комунальні послуги для бізнесу(нежитлового фонду)? Отож... Тому це - житловий фонд і тут невеликі комунальні платежі. За потреби покупця можемо перевести в нежитловий.

Приміщення знаходиться у гарному стані, що дозволяє вам зайти та почати користуватися об'єктом без необхідності в додаткових ремонтних роботах, не витрачаючи час. З першого дня придбання об'єкт генерує прибуток.

Місце розташування є ідеальним для тих, хто цінує зручний доступ до всіх необхідних сервісів, магазинів, послуг та розваг. Ви будете мати все, що потрібно в шаговій доступності. Саме це приваблює і генерує нових і постійних клієнтів.

Зателефонуйте, щоб дізнатися більше і домовитися про перегляд.
Від представника власника, без комісійних.
Зворотній зв’язок
Ярослав Бурих
офлайн