1  / 20
Готовий таунхаус поруч  з Ворзелем в РЕЗТЕРМІНУВАННЯ - фото 1
Готовий таунхаус поруч  з Ворзелем в РЕЗТЕРМІНУВАННЯ - фото 2
Готовий таунхаус поруч  з Ворзелем в РЕЗТЕРМІНУВАННЯ - фото 3
Готовий таунхаус поруч  з Ворзелем в РЕЗТЕРМІНУВАННЯ - фото 4
Готовий таунхаус поруч  з Ворзелем в РЕЗТЕРМІНУВАННЯ - фото 5
Готовий таунхаус поруч  з Ворзелем в РЕЗТЕРМІНУВАННЯ - фото 6
Готовий таунхаус поруч  з Ворзелем в РЕЗТЕРМІНУВАННЯ - фото 7
Готовий таунхаус поруч  з Ворзелем в РЕЗТЕРМІНУВАННЯ - фото 8
Готовий таунхаус поруч  з Ворзелем в РЕЗТЕРМІНУВАННЯ - фото 9
Готовий таунхаус поруч  з Ворзелем в РЕЗТЕРМІНУВАННЯ - фото 10
Готовий таунхаус поруч  з Ворзелем в РЕЗТЕРМІНУВАННЯ - фото 11
Готовий таунхаус поруч  з Ворзелем в РЕЗТЕРМІНУВАННЯ - фото 12
Готовий таунхаус поруч  з Ворзелем в РЕЗТЕРМІНУВАННЯ - фото 13
Готовий таунхаус поруч  з Ворзелем в РЕЗТЕРМІНУВАННЯ - фото 14
Готовий таунхаус поруч  з Ворзелем в РЕЗТЕРМІНУВАННЯ - фото 15
Готовий таунхаус поруч  з Ворзелем в РЕЗТЕРМІНУВАННЯ - фото 16
Готовий таунхаус поруч  з Ворзелем в РЕЗТЕРМІНУВАННЯ - фото 17
Готовий таунхаус поруч  з Ворзелем в РЕЗТЕРМІНУВАННЯ - фото 18
Готовий таунхаус поруч  з Ворзелем в РЕЗТЕРМІНУВАННЯ - фото 19
Готовий таунхаус поруч  з Ворзелем в РЕЗТЕРМІНУВАННЯ - фото 20

Готовий таунхаус поруч з Ворзелем в РЕЗТЕРМІНУВАННЯ

Михайлівка-Рубежівка

Поскаржитись
45 000 $
11 переглядів оголошення | 0 сьогодні Показати статистику
Додано: 24 травня 2026, ID: 5040827
Характеристики
  • Без комісії Так 
  • Тип будинку Таунхаус 
  • Кімнат
  • Загальна площа 75 м2
  • Поверховість
  • Площа ділянки 0.5 сот.
  • Коммуникации Скважина, Электричество, Канализация септик, Асфальтированная дорога 
Опис
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 50% ПЕРШОГО ВНЕСКУ ЗАГАЛЬНА ВАРТІСТЬ 45000ДОЛ.
АКЦІЯ розтермінування на рік без здорожчання 22500 перший внесок по квартальний платіж
Продам Таунхаус М.Рубежівка вул.Слобідська 36 БЕЗ РЕМОНТУ
заведено по 16квт. електрики 75м2 0,5 сотки власний паркінг та гостьовий
Септик з переливом скважина
Завід електрики в будинок
Зворотній зв’язок
Роман
офлайн
Схожі оголошення
Продам сучасний 1-поверховий будинок з евроремонтом у с. Кочережки (Павлоград. р-н) Дніпро 4
  • П’ятикімнатна
  • 80 м2
  • 40 соток
19 000 $
Продам сучасний 1-поверховий будинок з евроремонтом у с. Кочережки (Павлоград. р-н) До ліса 3 хвилини, До річки 10 хвилин, Загальна площа: 80 м² Прихожа, санвузол, кухня, 5 кімнат (2 прохідні) Опалення: газовий котел (антифриз в системі) До будинку заведено 3 фази (380 В) Каналізація вигрібна яма (4 м³) Гаряча вода – бойлер Провідний інтернет – Укртелеком Площа ділянки: Рік побудови/здачі: 1975 – 1986 р. Тип стін: кирпич , утеплений, Тип покрівлі: шифер Санвузол: суміщений . Душова кабіна. Вбудована кухня, меблі, шафи. Побутова техніка: електро плита, пральна машина, бойлер, кондиціонер, телевізори Супутн. ТБ, Wi-Fi, оптоволокно Є камін . Є гараж. Комунікації: електрика, газ, свердловина Безготівкові кошти – розглядаємо.
Дніпро
Терміново!Продаж будинку в Совіньйоні архітектурний проєкт з басейном і гостьовим будинком Одеса 18
  • Чотирикімнатна
  • 450 м2
  • 10 соток
1 400 000 $
Продам будинок в Совіньйоні 450 м² чистого простору від Архітектора Садовського на ділянці 10 соток. Без компромісів. Просто заїхати та жити. У будинку: - 4 майстер-спальні (кожен зі своїм простором та гардеробними кімнатами) - кухня-вітальня - велика, світла, з виходом у двір - окремий гостьовий будинок ~100 м² (ідеально під гостей / оренду / персонал) - гараж на 3 авто - відкритий басейн з зоною відпочинку Це не будинок – це рівень. Мінімалізм, геометрія, дорога архітектура, все в одному стилі. Двір – як у європейських віллах: зелень, приватність, чиста естетика. Басейн - з мозаїкою та зоною релаксу. Лежаки, газон – все вже готове з ландшафтом. Локація: закрита, тиха та безпечна територія з власною атмосферою. Поруч знаходяться коплекс відпочинку Йолки-Палки, ресторани Berlys, AATMA NAMASTE, NAVI Sushi Bar, фітнес клуби, спа та салони краси. Школи — Fayna Centre та ліцей Ерудит. Зручна транспортна розв’язка — маршрутка №220 і трамвай №27. До моря — кілька хвилин, до міста — близько 15 хвилин. Совіньйон – це вже бренд. Тихо, закрито, безпечно. І при цьому до міста рукою подати. Торг
Одеса, Київський
6-к котедж Броварський, Рожни, 255000 $ Рожни 20
  • 6 комнатная
  • 300 м2
  • 30 соток
255 000 $
ДВА повноцінні АВТОНОМНІ БУДИНКИ НА 30 СОТКАХ лише 22 км від КИЄВА с. Рожни, Броварський район Є будинки, які просто продаються А є будинки, у яких хочеться жити Це саме той випадок Для великої родини. Для двох поколінь. Для тих, хто цінує простір, автономність і приватність На ділянці 30 СОТОК - ДВА ПОВНОЦІННІ ЖИТЛОВІ БУДИНКИ, кожен із яких є повністю автономним ТУТ УЖЕ ВСЕ ГОТОВО ДЛЯ ЖИТТЯ Основний будинок 300 кв.м на 6 окремих кімнат Простора вітальня для сімейних вечорів Велика кухня Мансардний поверх додатковий простір, який легко перетворити на домашній кінотеатр, більярдну, спортзал, дитячу ігрову або ще кілька спалень Гараж на 3 автомобілі У цьому будинку вже все готово. Залишається лише перевезти особисті речі та почати насолоджуватися життям у власному заміському маєтку Два генератори / Три власні свердловини/ Переливний септик Доглянута територія з декоративними деревами, газоном і зонами відпочинку та ТЕПЛИЦЕЮ Поруч ліс За кілька хвилин річка Десна До Києва лише 22 км, що дозволяє швидко дістатися до столиці та щодня повертатися додому, де тихо, просторо й по-справжньому комфортно Ціна 255 000 у.о. ЦЕ НЕ ПРОСТО БУДИНОК. ЦЕ ПОВНОЦІННЕ АВТОНОМНЕ ДОМОВОЛОДІННЯ З ДВОМА ЖИТЛОВИМИ БУДИНКАМИ НА 30 СОТКАХ ЗЕМЛІ котедж, стіни: зруб; житлових повірхів: 2; ділянка: 30 сот.
Рожни