1  / 17
Готовий будинок з газом в 20хв від Києва, Зазимʼя, всі комунікації - фото 1
Готовий будинок з газом в 20хв від Києва, Зазимʼя, всі комунікації - фото 2
Готовий будинок з газом в 20хв від Києва, Зазимʼя, всі комунікації - фото 3
Готовий будинок з газом в 20хв від Києва, Зазимʼя, всі комунікації - фото 4
Готовий будинок з газом в 20хв від Києва, Зазимʼя, всі комунікації - фото 5
Готовий будинок з газом в 20хв від Києва, Зазимʼя, всі комунікації - фото 6
Готовий будинок з газом в 20хв від Києва, Зазимʼя, всі комунікації - фото 7
Готовий будинок з газом в 20хв від Києва, Зазимʼя, всі комунікації - фото 8
Готовий будинок з газом в 20хв від Києва, Зазимʼя, всі комунікації - фото 9
Готовий будинок з газом в 20хв від Києва, Зазимʼя, всі комунікації - фото 10
Готовий будинок з газом в 20хв від Києва, Зазимʼя, всі комунікації - фото 11
Готовий будинок з газом в 20хв від Києва, Зазимʼя, всі комунікації - фото 12
Готовий будинок з газом в 20хв від Києва, Зазимʼя, всі комунікації - фото 13
Готовий будинок з газом в 20хв від Києва, Зазимʼя, всі комунікації - фото 14
Готовий будинок з газом в 20хв від Києва, Зазимʼя, всі комунікації - фото 15
Готовий будинок з газом в 20хв від Києва, Зазимʼя, всі комунікації - фото 16
Готовий будинок з газом в 20хв від Києва, Зазимʼя, всі комунікації - фото 17

Готовий будинок з газом в 20хв від Києва, Зазимʼя, всі комунікації

Зазим'я

Поскаржитись
130 000 $
0 переглядів оголошення | 0 сьогодні
Додано: 10 червня 2026, ID: 5081772
Характеристики
  • Без комісії Ні 
  • Кімнат
  • Загальна площа 120 м2
  • Поверховість
  • Площа ділянки 10 сот.
Опис
Просторий одноповерховий будинок — с. Зазим’я, Броварський район (20хв від Києва)
Продаж сучасного будиноку,розташованого в центральній частині села Зазимʼя
Тиха та затишна локація в селі Зазим’я, в межах Броварського району, з хорошим під’їздом.
Обжите місце,чудові сусіди.
Можливість облаштування на власній прибудинковій території басейну,дитячої площадки,бані,мангальної зони.
Велика тераса 32кв/м з накриттям на задньому дворі.
Три паркомісця
Комфортні умови проживання,оскільки поруч розташовані необхідні об’єкти інфраструктури: Автобусна зупинка - 5хв (маршрутне таксі номер 328 ст.метро Лісова. Магазин "Авоська" - 5хв. Супермаркети "Фора" "АТБ" - 5хв. Відділення НП,Епіцентр,Розетка,EVA тТакож у с.Зазимя є : аптека,відділення нової пошти,укрпошта,відділення банку,ресторани,кафе,ветеринарна клініка,амбулаторія сімейної медицини. Для сімї з дітьми,в 10хв їзди знаходиться учебно-виховний комплекс з дитячим садіком та середньоосвітньою школою.
Загальна площа будинку: 120 м²
Високі потолки
3 спальні кімнати
2 санвузли
Велика простора кухня
Площа ділянки: 10 соток
Рік будівництва: 2025
Фундамент: стрічковий
Стіни: газоблок, утеплення:пінопласт 10 см
Перекриття: дерев’яне
Дах: металочерепиця, утеплення — 250 мм
Комунікації:
Електрика — 167кВт (є можливість збільшення потужності)
Власна свердловина
Септик об’ємом 7 м³
Інфраструктура та оточення:
Житловий район — поруч вже збудовані та заселені будинки.
Ідеальний варіант для тих, хто шукає спокійне заміське життя поруч із Києвом
Зворотній зв’язок
Святослав
офлайн
Схожі оголошення
Продаж будинку у казковій місцині Центр-Міського району "Скелі МОДРУ" Кривий Ріг 16
  • П’ятикімнатна
  • 200 м2
  • 15 соток
40 000 $
цікава пропозиція - продаж будинку на березі Інгульця у природно-заповідній зоні "Скелі МОДРу". Геологічна пам’ятка природи загальнодержавного значення. Чудовий вид на місто й сусідні селища. Місце для втілення мрій! Будинок : 1) Три рівні, 200 кв.м. 2) Готова, оздоблена зала з вітражними вікнами, через які видно мальовничу картину берегу що захоплює дух! 3) Кухня з електричним обладнанням. 4) Два діючі санвузли. 5) Вода, електрика, інтернет. Запроєктовано : 1) Велике приміщення для сауни. 2) Санвузли. 3) Велика спальна кімната. 4) Мала спальна кімната з балконом. 5) Гараж. Земельна ділянка 15 сот : 1) Вихід до води та власний пірс !!! 2) Відпочинкові зони з альтанками. 3) Галявина для втілення проєктів ландшафтного дизайну. 4) Плодові дерева. На кого чекаємо? 1) Пропозиція для тих хто воліє жити у місті, але без міського шуму і пилу. 2) Для тих хто потребує релаксу кожного дня. 3) Для тих хто шукає місце для цілорічної дачної оселі. 4) Для підприємців, які шукають місце для об’єкту ексклюзивного відпочинку з можливістю чудово проводити час на природі не виїжджаючи з міста. 5) Для архітекторів, будівельників для втілення своїх проєктів. 6) Для фанатиків риболовлі. 7) Для собаківництва. Ідеальна місцина для розводу, вигулу, дресирування. Доїхати автомобілем можливо зі сторони Карачунів, Веселої дачі. Можливо не встоїте та влаштуєте прогулянку вздовж річки до парку Мершавцева. Всі деталі при огляді. Продається за 40 000$ За будь-якими питаннями за цією або схожими пропозиціями звертайтесь за номером телефону. З повагою, команда Credo!
Кривий Ріг, Центрально-Міський
Продається будинок вул.Українська Кривий Ріг 20
  • 6 комнатная
  • 250 м2
  • 7 соток
105 000 $
Будинок розташований по вул. Українська, Центрально-міський р-н. Баня для гостей на 6 чоловік. Басейн, зона відпочинку з барбекю, сад. Про об'єкт: - Земельна ділянка 7 соток - Загальна площа будину 250кв.м. - Перший поверх заг.пл. 150кв.м. - Другий поверх заг.пл. 100кв.м. - Кухня 13кв.м. - Чотири кімнати - Дві вітальні - Кабінет - Гараж з автоматичними воротами - Лазня з передбанником Особливості: - Дах - м'яка покрівля - Вікна м/пл - Підлога ламінт, кахель - Тепла підлога - Замінена проводка Комунікації: - Атономне електричне живлення - інвертор та сонячні панелі - Електроенергія Щ-220V -Опалення (електричне). - Кондиціювання - Водопостачання - Каналізація септик Ціна 105 000$ За будь-якими питаннями за цією або схожими пропозиціями звертайтесь за номером телефону, де вам відповість наш ріелтор Надія З повагою, АН CREDO
Кривий Ріг, Центрально-Міський
Продам дом в Сафьянах Ізмаїл 4
  • Трикімнатна
  • 157 м2
  • 25 соток
31 000 $ Торг
Продам дом в Сафьянах 25 соток земли Озеро в пешей доступности Цена - 31.000 $ (торт) Агентство Недвижимости "Авеню" 0671919195, 0931919195
Ізмаїл
офлайн
Святослав
На сайті з 16 квітня 2020